Bitcoin AnalizleriBitcoin HaberleriEthereum AnalizleriEthereum Haberleri

Analist Benjamin Cowen’a Göre, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) İçin En Kötü Durum Senaryosu!

Yakından takip edilen kripto analisti Benjamin Cowen, önde gelen iki dijital varlık için en kötü durum senaryoları olabileceğine inandığını özetliyor.

Bitcoin ve Ethereum için kötü senaryo

Kripto stratejisti Benjamin Cowen, makroekonomik ters rüzgarların Bitcoin (BTC) ve Ethereum’u (ETH) yeni ayı piyasası dip seviyelerine çekebileceğini söylüyor.

İlgili Yazı: Binance, Rezerv Kanıtı Sistemini Yayınladı!

Önce Ethereum’a bakan Cowen, ETH’nin şu anki 1.175 dolarlık fiyatından değerinin %65’ini kaybedebileceğini tahmin ediyor.

“En kötü durum senaryosu, bu potansiyel durgunluğun ne kadar kötü sonuçlanacağına bağlı olacaktır. Bunun kriptoyu tam olarak nasıl etkileyeceğini bilmek zor, ancak Ethereum için izlediğim ana seviyelerin 400-600$ aralığı olduğunu söyleyebilirim.

400 dolara kadar düşecek mi bilmiyorum ama 600 dolarlık bir ETH’nin potansiyel olarak kartlarda olduğunu düşünüyorum çünkü bunun Bitcoin’in yaklaşık bir döngü gerisinde olduğunu gösteren pek çok kanıt olduğunu düşünüyorum. oynaklık.

[ETH’nin] ilk döngüsü %95’lik sağlam bir ayı piyasasıydı ve Bitcoin’in ilk ayı piyasası %94’tü. Bitcoin’in ikinci ayı piyasası %87 civarındaydı, yani Ethereum bu kez tüm zamanların en yüksek seviyesinden %87, hatta %88 düşerse, bu onu 600 doların biraz altına indirecek, bu yüzden bence Ethereum’un yapabileceği bir durum var. bu son kapitülasyonun 400-600 dolar aralığına düşmesini sağlayın.”

bitcoin analiz-ethereum analiz

Popüler analist, piyasa değerine göre en iyi kripto varlığı için en kötü senaryo olabileceğini düşündüğünü sunmaya devam ediyor ve bunun altcoinler kadar sert bir darbe alacağını düşünmediğini de sözlerine ekliyor.

“[Bitcoin]’in dibini [bulmak] için bu altcoin’lerden bazıları kadar düşmesi gerektiğini düşünmüyorum… Hala [hala] tetiklemesi gerektiğini düşündüğüm ana göstergeler Bitcoin gibi şeyler. normalde dengeli fiyatının altında bir günlük kapanışa sahiptir.

Şu anda dengeli fiyat 15.000$’da ve bu, bir noktada 15.000$’ın altına inmemiz gerektiğini düşündürüyor.”

Bitcoin’in dengeli fiyatı, BTC’nin gerçekleşen fiyatı ile transfer edilen fiyatı arasındaki farkı ölçerek kral kriptonun gerçeğe uygun değerini yakalamaya çalışan bir modeldir.

BTC, son 24 saatte %2,54 düşüşle bu haber yazılırken 16.154 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!