Altcoin Haberleri

Az Bilinen Altcoin Sadece Bir Haftada %197 Yükseldi!

Blockchain tabanlı bir inceleme platformu, son yedi gün içinde yaklaşık %200 oranında patlayarak mevcut piyasa trendlerine meydan okuyor.

Geri bildirim platformu Revain (REV) için yerel varlık , yalnızca bir haftada %197’nin üzerinde bir artışla yedi günün en düşük seviyesi olan 0,000759 $’dan yedi günün en yüksek seviyesi olan 0,002257 $’a çıktıktan sonra Bitcoin (BTC) ve çoğu altcoin’den daha iyi performans gösteriyor.

Amaçları yeniden gözden geçirmek, blok zinciri ve makine öğrenimi gibi gelişen teknolojileri kullanan küresel ürün ve hizmetler hakkında yüksek kaliteli kullanıcı geri bildirimi sağlamayıŞirket, “İnternetteki kripto hakkında en büyük kullanıcı geri bildirimini biriktirdiğini” iddia ediyor. Yüksek kaliteli incelemeler sağlayan kullanıcılar REV jetonları ile ödüllendirilir.

Projenin web sitesine göre, Revain 29.785 yazardan 73.453 yorum topladı.

REV’in bu haftaki devasa fiyat artışını neyin tetiklediği tam olarak belli değil. Bir kripto borsası olan Revain ve BitYard, Salı günü başlayan bir inceleme yarışması düzenledi.

Revain, Cuma günü akıllı arama işlevini de güncelledi, ancak Twitter duyurusu REV’in fiyatı yükseldikten sonra gerçekleşti.

REV, yedi günün en yüksek seviyesini yayınladığından beri geri çekildi ve şu anda 0,001844 $ için el değiştiriyor.

REV’in bu haftaki büyük kazanımlarına rağmen, varlık, 2018 yılının Şubat ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.96$’dan %99.9’dan fazla düşüşte.

Geçen hafta, Bitcoin yayınlandığı sırada %33.6 düşüşle 19.377 dolara düştü. Ethereum aynı zaman diliminde %38,8 düşerek 1.018 dolara düştü.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!