Altcoin Haberleri

VOXEL, Shibarium’a Destek Veriyor!

Binance tarafından desteklenen bir kripto oyun altcoini, Shibarium projesinin arkasındaki girişimi desteklemek için hamle yapıyor.

VOXEL adlı taktiksel RPG oyununun yaratıcıları, Shiba Inu’nun (SHIB) lider geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın merkezi olmayan bir Shibarium yaratma vizyonunu desteklediğini açıklıyor. Bu vizyon, Kusama’nın diğer tüm kripto projelerini kapsıyor. Projenin beklenmesiyle birlikte, VOXEL’in yerel varlığı VOXEL bu heyecan verici projenin başarısı için elinden geleni yapacak.

VOXEL, projeyi birçok ortağına sunacağını duyuruyor.

“Voxel X Network’ün Shytoshi Kusama’nın tüm projeleri kucaklayan merkezi olmayan bir Shibarium vizyonunu tamamen desteklediğini duyurmaktan gurur duyuyoruz…

Voxel X, listedeki 75’ten fazla güçlü ortağımızla birlikte projeyi aktif bir şekilde tanıtacaktır.”

shibarium haberleri
kaynak: voxel x network/twitter

VOXEL, Shibarium ağına katılmak için başvuruda bulundu

Görüntüde, VOXEL’in Shibarium ağının bir parçası olmak için başvurduğu görülüyor, ancak mevcut projelerini başlatıp başlatmayacakları veya yeni bir şey üzerinde çalışıp çalışmadıkları hala belirsiz.

Geçtiğimiz ay ABD merkezli kripto borsası Coinbase, VOXEL için Polygon (MATIC) ağında destek sağlamıştı.

Binance Labs yaklaşık bir yıl önce, Voxies Tactics’in yaratıcısı AlwaysGeeky Games’e 1.1 milyon dolar yatırım yaptığını duyurmuştu.

Proje, Ethereum (ETH) ağının üzerine inşa edilmiş bir katman-2 protokolüdür ve Polygon ve Optimism (OP) ile benzer bir yapıya sahiptir.

telegram 12

Shiba Inu ekosistemi, bu haftanın başlarında çok konuşulan projesine ilgi duyan herkes için açık olan “Shibarium’a Katıl” portalını başlattı.

Shytoshi Kusama’ya göre, portal binlerce yanıt aldı ve gelgitli bir ilgi dalgasına neden oldu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!