Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Elon Musk Kripto Ödemelerini Twitter’a Entegre Etmek İstiyor!

Yeni bir rapor, milyarder Tesla CEO’su Elon Musk’ın kriptonun Twitter’ın geleceğinde daha büyük bir rol oynamasını istediğini söylüyor.

Vox tarafından yayınlanan bir rapora göre, SpaceX CEO’su Perşembe günü şirketi olası satın alması sırasında Twitter çalışanlarıyla bir video görüşmesi yaptı.

elon musk

Musk, “bu noktada paranın temelde dijital olduğunu” ve Twitter’ın dijital ödemeleri içermesi gerektiğini savunuyor.

“Ödemeleri Twitter’a entegre etmenin mantıklı olacağını düşünüyorum, böylece ileri geri para göndermek kolay olur. Ve kripto paranızın yanı sıra para biriminiz varsa. Esasen, ne zaman birileri onu faydalı bulursa.

Amacım hizmetin faydasını en üst düzeye çıkarmak olurdu – ne kadar faydalı olursa o kadar iyi. Ve eğer biri bunu uygun ödemeler yapmak için kullanabilirse, bu faydada bir artıştır. Haber, eğlence ve ödemeler bence üç kritik alan gibidir. Ama gerçekten, bu sadece bunun nasıl yapılacağını düşünmekle ilgili, Twitter’ı onsuz yaşayamayacağınız ve herkesin onu kullanmak isteyeceği kadar çekici hale getirmek.”

Twitter, geçtiğimiz Eylül ayında kullanıcıların Lightning Network üzerinden BTC işlemlerini işleyen bir uygulama olan Strike ödeme protokolünden yararlanarak, dünyadaki herhangi bir Twitter kullanıcısına nakit ve Bitcoin (BTC) dahil olmak üzere anında para göndermesine olanak tanıyan bir bağış özelliğini kullanıma sundu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!