Bitcoin Haberleri

Analiste Göre Bitcoin Patlamaya Hazır!

Ünlü kripto analisti ve yatırımcısı Kevin Svenson, önümüzdeki haftalarda Bitcoin (BTC) için olumlu bir eğilim öngörüyor.

Kevin Svenson Bitcoin hakkında konuştu

Svenson, Bitcoin‘in son yarılanma öncesinde görülen benzer bir modeli izlemesi durumunda parabolik seviyelere ulaşabileceğini aktardı.

Başarılı kripto analisti ve yatırımcıya göre, BTC şu anki değerinden %65’ten fazla artabilir.

“BTC şu anda parabolik eğrimize göre daha yüksek bir dip oluşturuyor ve bu, 48.000 dolara yönelik önemli bir ivme sağlayabilir… Teorik olarak, BTC’nin buradan bir sonraki hedef olan 48.000 dolar seviyesine %65 artış elde etmesi anlamına geliyor. Eğer bu %65’lik hareket gerçekleşirse, büyük bir fırsat olacak…”

bitcoin haberleri
bitcoin haberleri

Bitcoin, bu yazı yazılırken 28.654 dolardan işlem görüyor.

Svenson’a göre, BTC’nin önceki yarılanma öncesi hareketine benzer şekilde, Bitcoin 50.000 doların biraz altına düştükten sonra altcoinler ivme kazanmaya başlayabilir. BTC’nin bir sonraki yarılanması 2024’ün başında gerçekleşmesi bekleniyor.

“BTC hakimiyetinin bir sonraki rallide zirve yapması ve 48.000 dolara yönelmesi durumunda, altcoinler bu ralliden sonra büyük hareketler görmeye başlayabilir. Bu, 2019’da yaşanan duruma benzer bir senaryo olacak…

Burada aradığım şey, BTC hakimiyetinin düşüş trendine girmeden önce son bir zirve yapması ve ardından altcoin sezonunun bu noktada başlamasıdır.”

Svenson, altcoinlerin toparlanmaya başlayabileceği zaman hakkında şunları ekledi:

telegram 12

“Haziran veya Temmuz aylarında, altcoin piyasasına girmenin en iyi zamanı olabilir. Ya da bu düşünceyi daha da öne çıkarmak istiyorsanız, daha erken bir zaman diliminde de mümkün olabilir.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!