BİTCOİN

Analist Mike McGlone, Uzun Vadeli Fiyat Yükseliş Trendi için 30.000 Doların İncelenmesinin Gerekli Olduğunu Söyledi!

Bloomberg’in baş emtia stratejisti Mike McGlone’a göre, Bitcoin’in son zamanlarda altına düştükten sonra 30.000 doların üzerinde düzeltmeye çalışırken yaşadığı zorluklar, BTC’nin daha fazla yükseliş için daha olgunlaştığının bir işareti.

Bitcoin’in karanlık günlerde olduğunun bir işareti olmadığını vurguladı. Daha önceki tweetlerinde McGlone, Bitcoin’in önümüzdeki birkaç yıl içinde 100.000 dolara ulaşma yolunda olduğunu defalarca belirtti.

“Destekleyici olgunlaşma meselesi”

Son tweetinde McGlone, 20 Temmuz’da piyasa değerine göre en büyük kriptoyu 30.000 dolarlık desteğin altına iten mevcut Bitcoin fiyat düzeltmesinin konusuna değindi.

Bitcoin o zamandan beri 30.000 dolar seviyesinin üzerine çıkmaya çalışıyor ve şimdiye kadar 31.500 dolar bölgesine yükselerek bunu başardı.

Ancak McGlone, Bitcoin’in daha sonra uzun vadeli bir yükseliş eğilimine girecek olan “destekleyici olgunlaşması” için 30.000 doların araştırılmasının oldukça gerekli olduğuna inanıyor. Bunu Bitcoin’in karanlık günlerinin geldiğinin bir işareti olarak değerlendirmek doğru değil.

Ayrıca Bitcoin madencilerine yönelik son baskının ve ülkeden Kanada, Kazakistan ve ABD’ye göçlerinin BTC’nin devrimci değerinin bir teyidi olduğunu belirtti.

U.Today tarafından daha önce bildirildiği üzere, Bloomberg’in emtialar konusundaki baş uzmanı, 2021’in ikinci yarısında Bitcoin’in 100.000 dolara doğru hareketini sürdürmeye hazır olduğunu tweetledi.

Daha önceki tweetine göre, Bitcoin başına 100.000 dolar, Bitcoin standartlarına göre “yetersiz”.

Nouriel Roubini, Bitcoin’in düşmeye devam etmesini bekliyor

Tanınmış Bitcoin eleştirmeni, ekonomist ve finansal analist Nouriel Roubini – 2008-2009 yıllarında ipotek piyasası çöküşünü öngördüğü için Dr. Doom olarak da bilinir – yakın zamanda Bitcoin’in 29.000 doların altına düşmeye devam etmesini beklediğini tweetledi .

Bunu temel nedenlere atıfta bulunarak açıkladı. Bu yılın Mart ayında BTC’ye girenler şimdi kırmızıda, diye tweet attı.

Bununla birlikte, Bitcoin’in genellikle BTC satın almak ve satmak için bir likidite aracı olarak kullanılan Tether’in USDT stabilcoin’ine dayanan “pompala ve boşalt” planlarıyla desteklenip desteklenmediğini de merak etti.

Bu yılın Ocak ayında, Bitcoin de 30.000 doların altına düştüğünde Roubini , yeniden başlatılan bir Tether baskısı sayesinde BTC’nin 31.000 dolar çizgisinin üzerine çıktığını tweetledi .

Merakla, geçen yılın Kasım ayında Dr. Doom , Bitcoin’e ısınıyor gibi göründüğü için bir değer deposu olduğunu fark etti.

kaynak: u.today

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!