Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Popüler Analist 2021 Yılı İçin En İyi 3 Kripto Para Birimini Açıkladı! İşte O Coinler!

Popüler YouTube tabanlı kripto para platformu Altcoin Daily, 2021 için Bitcoin, Ethereum (ETH) ve Cardano’yu (ADA) ilk üç kripto varlığı olarak adlandırıyor.

Altcoin Daily sunucusu Aaron Arnold, yeni bir videoda izleyicilere kripto para piyasasının Mayıs ayı sonundaki çöküşünden kurtulmaya çalışırken neden en iyi kripto para birimi Bitcoin, en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum ve Ethereum’un yakın rakibi Cardano’da yükselişe geçtiğini açıklıyor.

Tüccar, videoda bahsedilen üç proje de dahil olmak üzere birçok projenin değeri geçen yıl önemli ölçüde artmış olsa da, yatırımcıların servetlerini doğru kripto para seçimleriyle artırmaları için birçok fırsat olduğunu belirtiyor.

tahzfrlthiycyxokzmbs medium

“Şu anda kripto para biriminde çok fazla fırsat var. İnternetin ilk yıllarını kaçırdıysanız, şu anda Bitcoin, merkezi olmayan finans (DeFi) ve kriptonun ilk yıllarını değerlendirseniz iyi olur. Ve internetin ilk yıllarında olduğu gibi bu fırsat da sonsuza kadar sürmeyecek.”

Arnold, Bitcoin 40.000 $ fiyat seviyesini yeniden kazanmak için mücadele ediyor. Bitcoin açgözlülük ve korku’nun bir arada bulundurduğu bir süreçte ilerliyor. Buna rağmen kripto para’nın patronu piyasayı elinde tutuyor.

“Piyasada korku olduğunda, bu daha fazla fırsat için bir fırsattır ve havada korku vardır.”

Arnold, kripto piyasalarındaki mevcut hissiyatın, 2017 çöküşü sırasındaki gibi bir şey olmadığını ve bu noktada herkesin asla gelmeyen başka bir yükselişten önce kısa bir bekleme süresi beklediğini ekliyor.

Ek olarak, Bitcoin’in haberlerde kalmasına yardımcı olacak Bitcoin taproot yükseltmesi geliyor. Arnold, yükseltmenin Bitcoin’in gizliliğini artıracağını, işlem oranlarını hızlandıracağını ve blok zincirinde depolanan ve aktarılan veri miktarını azaltacağını söylüyor.

Arnold, varlığı haberlerde tutacak olan Ethereum’un 2022’de bir güncellemesinin geleceğini belirtiyor. ETH’nin yeni sürümü, insanlar Ethereum’larını ETH 2.0’da riske attıkları için yalnızca ETH arzının çoğunu yakalamakla kalmayacak, aynı zamanda platform bir iş kanıtından hisse kanıtı anlaşmasına geçerken blok zincirinin verimliliğini de artıracak.

Ek olarak, ETH’nin arzının çoğu popüler DeFi platformlarında kilitlendi ve bu da varlık için daha fazla arz sıkıntısına neden oldu, diye ekliyor Arnold.

Arnold, platform önümüzdeki aylarda tamamen işlevsel akıllı sözleşmeler sunmaya hazırlanırken, yılın geri kalanına doğru ilerleyen Cardano’ya da göz kulak oluyor. Ekip , yakın zamanda Alonzo test ağını başarıyla başlattı ve Charles Hoskinson liderliğindeki Ethereum rakibi için bir yükseliş senaryosu oluşturdu.

Kaynak: Dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!