Bitcoin Haberleri

Kripto Analisti, Bitcoin Hakkında Konuştu!

Ünlü analiste göre, Bitcoin (BTC) yakın zamanda 30.000 doların üstüne çıkmakta zorlanmasına rağmen, hala 40.000 dolarlık hedefine doğru ilerlemekte. Kripto stratejisti ve takma adıyla bilinen Kaleo, Bitcoin’in 40.000 dolara ulaşmadan önce bir satış yaşanabileceğini belirtti.

Kaleo Bitcoin için senaryoyu anlattı

Kaleo’ya göre, BTC yükselişe dönmeden önce destek seviyesini yaklaşık 25.000 dolarda yeniden test edecek. Stratejist, “Ne olursa olsun – şu anki Bitcoin fiyat hareketine ilişkin düşüncelerim bunlar. 40.000 dolar hâlâ bir çekim merkezi” dedi.

bitcoin haberleri

Analist Kaleo, Bitcoin’in Mart ayında yaklaşık 19.000 dolardan geçen ay 30.000 dolara yükselmesine olanak tanıyan çapraz desteğin zaten sağlandığını belirtiyor. “Destek sağlandı, kısa vadeli yapı zayıf görünüyor. Daha yüksek seviyelere geçmeden önce daha düşük seviyeler mantıklı” ifadelerini kullandı.

BTC bu haber yazıldığı sırada 28.110 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Ethereum (ETH) konusunda Kaleo, lider akıllı sözleşme platformunun BTC ile birlikte önemli bir düşüş yaşayabileceğini düşünüyor. Analist, ETH’nin Temmuz ayına kadar 2.300 dolarlık hedefine doğru toparlanmadan önce yaklaşık 1.540 dolarda bir yerel dip yapabileceğini tahmin ediyor. Kaleo, “ETH için böyle bir senaryoyu görmekten rahatsızlık duymam” diyor.

Yazının yazıldığı sırada Ethereum, geçtiğimiz gün küçük bir düşüşle 1.838 dolarda işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

telegram 12

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!