ALTCOİNBİTCOİN

Elon Musk ve Mark Cuban, Dogecoin’in Ödemeler için ‘En Güçlü’ Kripto Olduğunu Söyledi!

Milyarderler Elon Musk ve Mark Cuban, meme kripto para birimi Dogecoin’in (DOGE) dijital varlıklar arasında en güçlü değişim aracı olduğunu söylüyor.

Cuban, CNBC Make It’e Dogecoin’in diğer kripto varlıklarına göre avantaj sağlayan bir niş oluşturduğunu söyledi.

“Mal ve hizmet alımı için kullanılabilecek bir araçtır. Doge topluluğu, onu bir değişim aracı olarak kullanmak söz konusu olduğunda en güçlü topluluktur.”

Buna cevaben, Tesla CEO’su Elon Musk, bir süredir aynı mesajı benimsediğini söyledi.

“Bunu bir süredir söylüyorum.”

Dallas Mavericks’in sahibi olan Cuban, 8,5 milyon Twitter takipçisine NBA takımının herhangi bir kripto parayla ödeme kabul ederken, çoğu alıcının Dogecoin ile ödeme yapmayı seçtiğini söylüyor.

elon musk en zenginler listesinde ikinci oldu
Elon Musk ve Mark Cuban, Dogecoin'in Ödemeler için 'En Güçlü' Kripto Olduğunu Söyledi! 1

“Doge’a kızmıyorum. Şirketlerimin ürün ve hizmetlerini satıyorum. İnsanların HERHANGİ bir kriptoda ödeme yapmasına izin verdiğimiz yer.

Satışların %95’i DOGE’de. Müşteriler DOGE kullanmayı SEÇER. BTC ile ilgili her şeyi ve her şeyi tartışabiliriz, ancak şu anda DOGE insanların ödeme şekli.”

Shark Tank yıldızı ayrıca DOGE’nin iki kullanım durumunun insanların mem kripto para birimini benimsemesini kolaylaştırdığını söylüyor.

“DOGE ile ilgili insanların gözden kaçırdığı nokta, DOGE’nin kusurlarının ve sadeliğinin en güçlü yönleri olmasıdır. Sadece 2 şey yapmak için kullanabilirsiniz: Harcamak veya HODL [tut] It. Her ikisini de anlamak kolaydır. Ve satın almak ucuz. Bu da onu herkesin katılabileceği ve keyfini çıkarabileceği bir topluluk haline getiriyor.”

Cuban, Mayıs ayında Dogecoin’in kullanıcılar ve faydalar olmadan hayatta kalamayacağını söyledi.

“DOGE gibi meme paraları, yalnızca fayda sağladığında çalışır ve kullanıcılar bunları bu yardımcı program için kullanır. DOGE’yi harcayabildiğiniz sürece, yıllık enflasyon oranının 5 milyar jeton olarak ayarlandığını bildiğimiz için, hizmet büyüdükçe BAZI değer kazanabilir. Başka herhangi bir para birimi gibi olur…”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!