Altcoin Haberleri

Analist Justin Bennett’e Göre, Bu Beş Altcoin Yükselişe Geçecek!

En iyi kripto analisti Justin Bennett, Binance Coin (BNB), Dogecoin (DOGE) ve kırılmaya hazır olabileceğini söylediği diğer iki altcoini izliyor.

Yakından takip edilen analist, 63.000 takipçisine BNB’nin bir fiyat artışının eşiğinde oturduğunu ve onay için izlenmesi gereken kilit bir seviye olduğunu söylüyor.

“BNB artık her gün yükselmeye hazır görünüyor.

Günlük kapanış bazında 428 doları temizleyip temizleyemeyeceğini görmek için izliyorum. Bu, 480 dolar ve 530 dolar açar.”

image 11
Kaynak: Justin Benett/Twitter

Bennett şimdi meme kripto para birimi Dogecoin’in (DOGE) 0.30 $ seviyesini kırdığını, büyük olasılıkla 0.42 $’a doğru yolda olduğunu söylüyor.

“DOGE gidiyor.”

resim
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Analist ayrıca merkezi olmayan finans (DeFi) alanından bir kripto para izliyor. Bennett’e göre, otomatik piyasa yapıcı SushiSwap (SUSHI), önemli bir seviyenin üzerine çıkmayı başarırsa mevcut fiyatı olan 12.66 $’dan %57’nin üzerine çıkabilir.

“SUSHI hareket halinde. 

13.50 doların üzerinde bir günlük kapanış 16.70 dolar ve 20 dolar açar.

Onaylarsa kaçacak çok yer var.”

image 28
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Tedarik zinciri odaklı VeChain’e (VET) bakıldığında Bennett, kripto varlığının kritik direnci 0.14 $ civarında, kilit destekleri 0.11 ve 0.09 $’da çıkarmaya çalıştığını söylüyor.

“VET bugün bu 0.14-0.15 dolarlık dirence tepki veriyor.

Anahtar destek[ler] işaretlendi.”

image 27
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Bitcoin ve Ethereum’a gelince, kripto stratejisti, en büyük iki kripto para biriminin kısa vadeli destek alanlarının altında işlem gördükten sonra bu hafta düzeltebileceğini söylüyor .

“BTC ve ETH sırasıyla 46.000 doların ve 3.160 doların altında kapandı. Bu hafta bu geri çekilme olabilir.”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!