Altcoin Haberleri

Changpeng Zhao, Binance Personeline Kripto Kışı Hakkında Uyarıda Bulundu!

Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun meslektaşlarına ayı piyasasının daha da kötüleşeceğini ancak dünyanın en büyük dijital varlık borsasının kripto kışını atlatacağını söylediği bildirildi.

Bloomberg’in yeni bir raporuna göre Zhao, çalışanlarına sektör tarihi bir dönemden geçerken önümüzdeki aylarda daha zorlu koşullara hazır olmalarını söyleyen bir iç not yayınladı.

Binance CEO’su zorlu dönemleri atlatacaklarını söyledi

Kasvetli görünüme rağmen yönetici, firmanın mevcut zorlukların üstesinden geleceğini garanti etti.

“Önümüzdeki birkaç ayın inişli çıkışlı geçmesini beklesek de, bu zorlu dönemi atlatacağız. Bunu atlattığımız için daha güçlü olacağız.”

Zhao ayrıca Binance’in rakip dijital varlık borsası FTX’in çöküşünün ardından artan inceleme ve zorlu sorularla karşı karşıya olduğunu yazdı.

BNB, kripto yatırımcılarının tokenlerinin kontrolünü ele geçirmek için merkezi platformlardan fon çekmesi nedeniyle büyük para çekme işlemlerinin vurduğu borsalar arasında yer alıyor. Bu durum, FTX’in iflas etmesi ve eski CEO’su Sam Bankman-Fried’in müşteri fonlarını ticaret firması Alameda Research’e aktarma iddialarıyla karşı karşıya kalmasının ardından geldi.

binance haberleri

Zhao Salı günü attığı bir tweet’te Binance’in büyük çıkışlar yaşadığını açıkladı.

“Bugün bazı para çekme işlemleri gördük (net 1,14 milyar $). Bunu daha önce de gördük. Bazı günler net para çekme işlemleri, bazı günler ise net para yatırma işlemleri oluyor. Bizim için her zamanki gibi. Aslında her merkezi borsada dönüşümlü olarak ‘para çekme stres testi’ yapmanın iyi bir fikir olduğunu düşünüyorum.”

Yine de borsanın güçlü mali pozisyonuna kefil oluyor ve notta firmanın ayakta kalacağını yazıyor.

telegram 12

“İçiniz rahat olsun, bu organizasyon uzun ömürlü olacak şekilde inşa edildi.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!