Altcoin Haberleri

Threshold, Coinbase’den Sürpriz Destek Almasının Ardından %106 Yükseldi!

Ethereum üzerine inşa edilen küçük sermayeli bir altcoin projesi Threshold, Coinbase’den ani bir destek aldıktan sonra yükselişe geçti.

Kripto devi, listeleme yol haritasına Threshold’u (T) eklediğini söyledi.

Coinbase Threshold’u küresel borsasına ekleyebilir

Duyuru, Coinbase’in yakında bu coin’i küresel borsasına ekleyebileceğinin bir işareti.

Coinbase, şeffaflığı artırmak ve içeridekilerin listeleme duyurularını önceden yapma olasılığını azaltmak için geçen yıl listeleme yol haritasını oluşturdu.

Haber, T fiyatında 24 saatin en düşük seviyesi olan 0,0245$’dan %106’lık bir artışla 0,0507$’a kadar ani bir patlamayı tetikledi. T güncel fiyatını görmek için tıklayın.

threshold haberleri

Threshold’un arkasındaki ekip, blok zincirinde kullanıcı egemenliğini güçlendirecek bir kripto hizmetleri paketi oluşturduğunu söylüyor.

İlk projelerinden biri, Bitcoin sahiplerinin BTC’lerini sabitlenmiş varlık; tBTC kullanarak Ethereum ağına getirmelerine izin vermek için tasarlanmış merkezi olmayan bir köprüdür.

Coinbase ayrıca merkezi olmayan müzik akışı hizmeti Audius’u (AUDIO) da listeleme yol haritasına eklediğini söyledi.

Bu duyuru AUDIO’da 24 saatin en düşük seviyesi olan 0,1911$’dan en yüksek seviyesi olan 0,2209$’a %15’lik bir fiyat artışına yol açtı. AUDIO güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Coinbase her iki coini de listeleme yol haritasına eklemesine rağmen, hiçbir varlığın borsada listelenmesinin garanti olmadığını söylüyor.

Her iki varlığın da öncelikle Dijital Varlık Listeleme Grubu adı verilen bir iç komite tarafından yürütülen şirketin inceleme sürecinden geçmesi gerekecek.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!