Altcoin Haberleri

XRP Ralli Yapmak Üzere mi? Santiment, Boğa Sinyali Verdiğini Söyledi!

Kripto veri analiz platformu Santiment, Mart ayındaki büyük yükselişi önceleyen XRP‘nin yükseliş işaretinin tekrar aktif olduğunu belirtiyor.

Piyasa araştırma şirketi, XRP’nin günlük adres etkinliğinin, tarihsel olarak bir yükselişi öngören seviyelere ulaştığını ifade ediyor.

Santiment, 18 Mart’ta XRP’nin tarihindeki en büyük adres aktivite artışını yaşadığını ve bu durumun token’ın sonraki 10 günde %45 oranında değer kazanmasına yol açtığını belirtiyor.

“XRP ağı, geçtiğimiz iki günde tüm zamanların en büyük ikinci ve üçüncü adres aktivite artışlarını yaşadı. XRP ve diğer altcoinler arasında %4’lük bir ayrışma gözlemlendi ve 18 Mart’taki aktivite artışının bir tekrarı, bu ayrışmanın daha da artmasına yol açabilir.”

Yazı yazılırken, XRP son 24 saatte %0.7 düşüşle 0.51 dolar seviyesinde işlem görüyor.

xrp haberleri

Santiment ayrıca, Bitcoin’in (BTC) köpekbalığı ve balina tabir edilen büyük yatırımcılarının, Nisan ayı ortasında gerçekleşen yerel zirve olan 30.000 dolar seviyesinden bu yana toplamda 93.000 BTC biriktirdiğini belirtiyor.

“Geçen ay fiyatın 26.000 ile 30.000 dolar arasında dalgalanmasına rağmen, 10 ile 10.000 Bitcoin sahibi olan adresler temkinli bir duruş sergiledi. Ancak, ne olursa olsun, bu adresler Nisan ayında gerçekleşen yerel zirveden bu yana toplamda 93.000 BTC biriktirdi.”

Bitcoin, son 24 saatte %2.5’lik düşüşle 27.102 dolardan işlem görüyor.

Santiment, altcoin piyasasına dair de değerlendirmelerde bulunuyor ve sentetik varlık platformu Linear Finance’ın (LINA) son dalgalanmasının yakın gelecekte potansiyel bir altcoin yükselişinin belirtisi olabileceğini belirtiyor.

“Linear, son üç günde %62’lik bir artış gösterirken, altcoinlerin cesaret verici işaretler sergilemeye devam ettiği görülüyor. Bu dalgalanma sırasında, bir ‘balina’ takas adresi büyük miktarda varlığını satışa sundu. Yaklaşık 48 saat içinde, toplam değeri 15.6 milyon dolar olan 910 milyon LINA transfer edildi.”

Linear, son 24 saatte %6.7’lik bir düşüşle 0.0225 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!