ALTCOİN

Ethereum’un 20K Dolar Yolunda Olabilir! Makro Guru Raoul Pal Detaylarıyla Anlattı!

Makro gurusu Raoul Pal, Ethereum’un (ETH) önümüzdeki aylarda mevcut 3.427 dolarlık fiyatından %480’in üzerine fırlayabileceğini tahmin ediyor.

Yeni bir Bankless bölümünde, eski Goldman Sachs yöneticisi, önde gelen akıllı sözleşme platformu için 20.000 dolarlık bir fiyat tahminini nasıl elde ettiğini açıklıyor.

“Fiyat tahminim 20.000 doların kuzeyinde ETH oldu ve bu oldukça basit. Tek yaptığım, ETH tablosunu Bitcoin 2017 tablosuna eşlemek. Mükemmel çalışıyorlar ve size 20.000 dolar veriyor. Bunun için büyük bir bilim yok, ama doğru gibi geliyor. ”

Pal, bu ayın başlarında, ikinci en büyük kripto para biriminin temellerindeki değişiklikler ETH arzını önemli ölçüde azaltmak için çalıştığı için Ethereum’u “en büyük ticaret” olarak nitelendirdi.

ethereum eth 3 1132x670 1
Ethereum'un 20K Dolar Yolunda Olabilir! Makro Guru Raoul Pal Detaylarıyla Anlattı! 1

“Temel olarak, mevcut tüm Ethereum serbest dalgalanmasının %13’ü var. Diğer her şey istifleniyor, kilitleniyor ve istifleniyor. Sadece tedariki daha da zorlaştırdılar. Arz daha düşük.”

Pal, Ethereum’un Mart 2022’den önce fiyat hedefine ulaşabileceğini söyledi.

Bitcoin’e (BTC) bakan Pal, önde gelen kripto para biriminin de önümüzdeki aylarda meteorik olarak yükselebileceğini söylüyor.

Bitcoin fiyatını Bitcoin 2013 ile karşılaştırdım. Oldukça benzer görünüyorlar. Günlük çizelgeleri, regresyon analizi ve bunun gibi şeylerle Bitcoin ile yapabileceğim bir sürü başka yol var. Genel olarak konuşursak, bence 250.000 ila 400.000 dolar arasında bir yerde, daha uzun bir döngü elde edersek bir milyon [dolar] dışında bir şansımız var.”

Makro gurusu, kral kripto para biriminin rallisini körükleyebilecek iki büyük katalizörü adlandırıyor.

“Unutmayın, yılın son üç ayında genellikle 5 ila 10 kat artarlar. Tüm zamanların en yüksek seviyesine bile ulaşamadık, ama diyelim ki Bitcoin 60.000 dolardan 5 kat arttı. Bu 350 bin dolar. Bir ETF’ye (borsada işlem gören fon) sahip olmak üzere olduğumuzu düşünürsek, bu yıl sonu için çok normal bir ralli olurdu. Ve eğer haklıysam, merkez bankasının daha fazla baskıya yöneldiğini görebiliriz. Bu yıl daha fazla para basmayabilirler ama bunun hakkında konuşmaya başlayacaklar. Bu iki şey tek başına Bitcoin’i 350.000 dolara çıkarmak için yeterli.” 

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!