Altcoin Haberleri

Shiba Inu’nun Büyük Yatırımcıları SHIB’a Yöneldi: Balinaların Birikim Sebebini Öğrenin!

Shiba Inu (SHIB) balinalarının hareketlerinin artması, kripto dünyasında dikkatleri üzerine çekti. Bu ani ve büyük hareketliliğin ardındaki olası nedenler şunlar olabilir:

Meme kökenli bir kripto para birimi olan Shiba Inu (SHIB), piyasa değeri açısından önde gelen kripto paralardan biri olmanın yanı sıra, zaman zaman yatırımcıları şaşırtacak düzeyde ani fiyat dalgalanmaları da yaşayabiliyor.

Yakın zamandaki veriler, Shiba Inu (SHIB) balinalarının büyük miktarlarda SHIB biriktirmeye başladığını ortaya koyuyor. Peki, bu ani hareketliliğin altında yatan sebep ne olabilir?

shiba haberleri

Trilyonlarca SHIB Biriktiren Shiba Inu Balinaları

Whale Alert gibi balina hareketlerini izleyen platformlar, belirli bir balinanın iki ayrı işlemde büyük miktarda SHIB aldığını rapor etti. Bu işlemlerle birlikte SHIB balinalarının sayısında artış yaşandı. İlgili cüzdan adresi, toplamda 8.779.505.157.876 SHIB alımı gerçekleştirdi, bunun değeri yaklaşık 40 milyon dolar.

Böyle büyük miktarlarda SHIB biriktirilmesinin ardında ne gibi bir neden olabilir?

SHIB Balinalarının Hızla Harekete Geçmesinin Ardındaki Sır

Bu ani birikimin altında yatan neden, Shibarium’un piyasaya sürülme tarihinin hızla yaklaşması olabilir. Shibarium’un lansmanının Ağustos ayı içinde yapılması beklenmekte.

Shibarium Beta Bridge’in halka açık test süreci zaten başlamış durumda.

Haziran ayında ise, Shiba Inu ekosisteminin baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shibarium’un lansmanı ile birlikte ağa yeni ve heyecan verici işlevlerin ekleneceğini duyurmuştu. Kusama’ya göre, Shibarium’un lansmanı, NFT’lerin gerçek dünya varlıklarına bağlanarak fiziksel öğeler için kimlik doğrulama ve sahiplik kanıtı sağlamasına olanak tanıyacak.

Bu, Shiba Inu (SHIB) balinalarının ani birikimlerinin, Shibarium’un yaklaşan lansmanı ve bu lansmanın SHIB için potansiyel değer artışı beklentisi ile doğrudan ilişkili olabileceğini düşündürmektedir. Yatırımcılar ve izleyiciler, bu gelişmelerin Shiba Inu‘nun gelecekte ne gibi etkilere sahip olacağını dikkatle takip ediyor.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!