Altcoin Haberleri

Axie Infinity ve Altcoin Projelerinin Üstünde Ethereum Projeleri, Sadece Bir Ayda 777.000.000 $ Gelir Kazandı!

Ethereum’un (ETH) protokol geliri, oyna-kazan oyunu Axie Infinity ve diğer altcoin projelerinin üzerinde yükselmeye devam ediyor.

Token Terminali’nden alınan veriler, akıllı sözleşme platformunun son 30 gündeki protokol gelirinin 777 milyon dolara ulaştığını ve Axie Infinity’nin (183,6 milyon dolar), takas edilemez token (NFT) pazar yeri OpenSea’nin (70,1 milyon dolar), merkezi olmayan marj ticaret platformundan çok daha fazla olduğunu gösteriyor. dYdX (49,9 milyon dolar) ve dijital ödeme sistemi Filecoin (16,7 milyon dolar).

Ethereum’un büyük sayısı, blok zincirinin ETH 2.0’a hazırlık olarak büyük yükseltmesini başlatmasından sonra geliyor. Kripto borsası Kraken, Ağustos ayında Londra hard forkunun etkinleştirilmesinden bu yana 1 milyar dolardan fazla ETH’nin yakıldığını söylüyor.

ETH’nin hash oranı da 21 Eylül’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve madenci geliri, NFT’lere yönelik artan talep ve ETH’nin geleceğine ilişkin iyimserlik nedeniyle Eylül başında 70 milyon dolara kadar yükseldi.

altcoin
kaynak: token terminali

Axie Infinity’nin yerel tokeni AXS, uzak bir saniyede yer almasına rağmen, geliştiricisi Sky Mavis’in şu anda 3 milyar dolar değerinde olduğunu bildiren raporların ardından fiyatta bir artış gördü. Platform, bu yıl oyun içi işlemlerden 1 milyar dolar gelir getirme yolunda ilerliyor. 

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

telegram 12

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!