Altcoin Haberleri

Kripto Analistine Göre, Ethereum ve En İyi Ethereum Destekli Altcoin Büyük Hareketlere Hazırlanıyor!

Zamanında altcoin çağrılarıyla tanınan popüler bir kripto stratejisti, Ethereum (ETH) ve merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in (LINK) yukarı doğru büyük bir hareket için zemin hazırladığını söylüyor.

Sahte analist Altcoin Sherpa, önde gelen akıllı sözleşme platformunun %38’lik potansiyel bir artışa hazırlanırken dar bir aralıkta işlem gördüğünü söylüyor.

“ETH: Bir sonraki büyük hamle için bunun 1.600-1.800 dolar arasında olacağından hala eminiz.”

altcoin
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Yazma sırasında, Ethereum 1.400 dolar için el değiştiriyor.

Analist Chainlink’e baktığında, Ethereum tabanlı altcoinin de dar aralığından çıkacağına ve büyük bir ralliyi ateşleyeceğine inanıyor.

“LINK: şimdilik stabilcoin, ancak başladığında yukarı doğru sert bir şekilde hareket edecek. Bence makul bir orta vadeli yatırım.”

seri133 kriptoup
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Yazma sırasında Chainlink, gün içinde %3.4’ün üzerinde düşüşle 7.07 $ için el değiştiriyor.

Altcoin Sherpa, ETH ve LINK’de yükselişe geçerken, Ethereum rakibi Avalanche (AVAX) konusunda aynı görüşe sahip değil. Kripto stratejisti, AVAX’ın muhtemelen %36’lık bir düzeltmeden kaynaklandığına inanıyor.

“Bunu bir süredir görmemiştim ama sonunda 10 dolara çıkarsa şaşırmam. Burada bir toparlanma olursa, bir çeşit yuvarlak dip olacağını düşünüyorum. Yine de endişeliyiz ve bunun henüz bir satın alma olduğunu düşünmeyin.”

telegram 12
seri132 kriptoup 1
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Yazma sırasında, AVAX 15,78 $ değerindedir.

Sıradaki, Rezerv Simgesi (RSV) olarak bilinen varlık destekli sabit paranın istikrarını kolaylaştırmayı amaçlayan bir kripto para birimi olan Rezerv Hakları Simgesi (RSR). Tüccarlara göre, RSR, kripto paranın menzil dengesi (EQ) olan 0,0077$’da hedefine yükseliyor.

“Bunu asla takas etmedim ama hedefi vurdu ve ardından düşük menzile düştü. Muhtemelen şimdi en azından EQ’ya gidecek. ”

Yazma sırasında, RSR gün içinde yaklaşık %8 düşüşle 0,0064 dolardan işlem görüyor.

Tüccarın radarındaki son madeni para, hayran katılım belirteci Chiliz’dir (CHZ). Altcoin Sherpa, CHZ’nin düşüş eğiliminde olduğunu söylese de, jeton kısa vadeli bir ticaret için 0,16 dolardan boğalar için iyi bir fırsat sunabilir.

“Dürüst olmak gerekirse muhtemelen iyi bir giriş alanı, ama bu kadar uzun tutmazdım. Piyasa yapısında şüpheli ve potansiyel bir değişim görünüyor. Bu sonuna kadar gelebilir.”

seri131 kriptoup
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Yazma sırasında, CHZ geçen gün %3.43 düşüşle 0.182 $’dan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!