Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

XRP, Ethereum Classic, MATIC Fiyat Analizi: 22 Ağustos Pazar

Altcoinler, daha geniş pazar kazandıkça kendi listelerinde yükseldi. MATIC, son destek seviyesinden 1.54$’dan sıçrayarak %12.4’lük bir artış gösterdi, ETC %5’lik bir kazanç kaydetti, XRP ise sırasıyla 1.31$ ile 1.20$ arasında konsolidasyona devam etti.

XRP

kriptoup xrp analiz grafik
XRP/USD, TradingView

XRP son 24 saatte %4.1 kazanç kaydetti, 1.25 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte, alt henüz 1.31 dolar direnç seviyesinin üzerine çıkmadı. XRP’nin sırasıyla 1,31 dolar ve 1,20 dolar seviyeleri arasında konsolide olduğu görüldü.

Teknikler, aşağı yönlü bir fiyat hareketine işaret etti. Müthiş Osilatör , fiyatların daha da düşebileceğinin altını çizen kırmızı sinyal çubuklarını yaktı. MACD ayrıca, düşüş eğilimi beklediği için histogramında gerileyen yeşil çubuklar sergiledi. XRP için destek seviyeleri 1.20 dolar ve 1.06 dolar. 

Göreceli Güç Endeksi alım gücü piyasasında kalmıştır olarak 50-işaretinin üstüne, olumlu topraklarında kalmıştır. Artan talep nedeniyle fiyat tersine dönerse, XRP 1,31 dolarlık direnç işaretini yeniden test edebilir. 

Ethereum Classic (ETC)

kriptoup ethereum classic analiz
ETC/USD, TradingView

ETC, daha geniş bir kripto piyasası duyarlılığının ardından %4,9 kazanç kaydetti. 65.48 dolarlık destek seviyesini görürken 69.23 dolardan işlem görüyordu. Tersine, göstergeler hala madeni para için yükseliş fiyat hareketi çizdi. 

Müthiş Osilatör , büyüyen yeşil sinyal çubuklarını kaydetti, bu da madeni paranın hala bir yükseliş eğilimi gösterdiği anlamına geliyordu. Göreceli Güç Endeksi , yarım çizginin üzerinde kalırken bir artış kaydetti. Aynı durum, piyasada satın alma baskısının varlığına işaret ediyordu.

Bollinger Bantları , bir sonraki işlem seanslarında piyasa oynaklığının artabileceğini ima ederek ayrıldı. Eğer ETC bir boğa ivme tutar o $ 71.96 ve $ 76.12 fiyat tavanları test edebilir. 

Polygon (MATIC)

kriptoup polyon analiz
MATIC/USD, TradingView

MATIC dün 1.54$’lık destek seviyesinden sıçrayarak dünden bu yana %12.4’lük etkileyici bir kazanç kaydetti ve 1.66$’dan işlem gördü. Alt, 15 Haziran’da en son dokunduğu 1,71 dolarlık direnç işaretini test etmeye hazırlandı.

Dört saatlik grafikte MATIC için tüm göstergeler yükseliş gösteriyor. Müthiş Osilatör üzerindeki yeşil sinyal çubukları , yukarıda bahsedilen gözlemin altını çizerek güçlendirildi. Göreceli Güç Endeksi , pozitif bölgede kalırken aşırı alım bölgesinin altına düştü.

telegram 12

Chaikin Money Flow da bir artış kaydetti ve orta çizginin üzerinde görüldü. Fiyattaki bir amortisman, MATIC’in 1.54$ ve 1.42$ destek hatlarında durmasına neden olabilir.

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!