Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Macro Guru Raoul Pal, Mevcut Kripto Boğa Döngüsü için Devasa Bitcoin ve Ethereum Fiyat Tahminlerini Açıkladı!

Makro yatırımcı ve Real Vision CEO’su Raoul Pal, kripto boğa döngüsünün sonu için devasa Bitcoin ve Ethereum fiyat tahminlerini açıklıyor.

Eski Goldman Sachs yöneticisi Anthony Pompliano ile yaptığı röportajda, piyasalar olgunlaştıkça yeni büyük sermaye dalgalarının yakında kripto alanına gireceğini öne sürüyor.

“Peki Bitcoin’in bir sonraki büyük alıcısı kim? Kim oldukları benim için çok açık. Devam eden kurumlar ve bu böyle devam ediyor ve bence bunda bir hızlanma göreceğiz, özellikle fiyat patlak verirse çünkü herkes koyun gibi, her zaman birbirini takip etmek isterler.”

bitcoin ethereum

Pal, Bitcoin ETF’lerinin mevcudiyetinin kripto pazarını daha sıradan yatırımcılar için daha erişilebilir hale getireceğini ve alana “devasa” miktarda sermaye çekeceğini ekliyor. Ayrıca BTC’ye sermaye tahsis eden daha fazla egemen servet fonu öngörüyor.

Makro gurusu, hem yılın sonunda hem de mevcut boğa piyasası döngüsünün sonunda Bitcoin ve Ethereum’un nerede olacağını düşündüğünü açıklıyor.

“Bence Bitcoin 200.000 doların kuzeyinde ve ETH 15.000 dolara yakın, ancak bence döngüyü Bitcoin 400.000 dolara ve ETH 40.000 dolara yakın bir şekilde bitiriyoruz.”

Pal’in BTC ve ETH hedefleri, en büyük iki kripto varlığının mevcut değerlerinden sırasıyla %400 ve %966 kazanç anlamına geliyor.

Pal ayrıca, kripto daha fazla benimsendikçe, piyasaların daha az oynak hale geleceğini ve belirgin ve belirgin boğa ve ayı piyasalarına daha az eğilimli olacağını söylüyor.

“Ayı piyasasında ne olacak? Ne zaman gelir? Aynı yapıda mı geliyor? Muhtemelen bir dereceye kadar ayrışacağını düşünüyorum çünkü benimsemenin gerçekten oldukça büyük olacağını ve bu yüzden [volatiliteyi] düşüreceğini düşünüyorum. Ağ daha fazla benimsendikçe oynaklık düşüyor, bu yüzden bu sefer bunu göreceğimizi ve ayrılacağını düşünüyorum.”

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!