Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Kripto Trader’a Göre Bitcoin, Ethereum, Binance Coin ve Shiba için Sırada Ne Var?

Popüler analist, piyasalar haftayı pozitif bölgede bitirmek için savaşırken, bir avuç kripto varlığı için fiyat hedefi güncellemeleri sağlıyor.

Altcoin Sherpa olarak bilinen tüccar, bir haftalık dalgalı aşağı yönlü fiyat hareketinden sonra hala Bitcoin’in (BTC) yakın gelecekte 28.000 doları geri almak için yeterli güce sahip olduğuna inandığını söylüyor.

“Hala bu düşük seviyenin şimdilik tutunmasını bekliyorum. Sürdürülebilir bir yükseliş görmek isterim, aksi belirtilmedikçe yine de 28.000 doların geleceğini varsayacağız.”

seri52 kriptoup
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Bitcoin gün içinde bile işlem görüyor, ancak 23.430 dolarda, haftalık en yüksek seviyesi olan 25.203 dolardan %7 aşağıda kalıyor.

Grafik gurusu daha sonra Ethereum’u (ETH) Bitcoin ticaret çiftine karşı inceleyerek, ETH’nin de yaklaşık 0.082400 BTC değerinde olduğu 2021 Mayıs ve bu yılın Ocak ayına dikkat çekiyor.

“Ne düşünüyoruz, bu zirveye çıkacak mı? ETH/BTC hala inanılmaz bir güç gösterdi.

Birleştirme anlatısının büyük kısmının yapıldığını düşünmeme rağmen, bu yine de zirveye çıkabilir.”

seri51 kriptoup
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Ethereum şu anda %2,45 arttı ve 1,866 $’dan işlem görüyor, Bitcoin’e karşı ise 0,078573 BTC değerinde.

Analistin radarında bir sonraki sırada , popüler kripto borsası Binance’in yerel belirteci olan BNB var. Altcoin Sherpa , geçen Ekim ayına kadar uzanan 260 ila 322 dolar fiyat aralığını vurgularken , 250 dolara gerileme potansiyeli gördüğünü söylüyor.

“200$’ların ortası burada ilginç olabilir, hala genel olarak en iyi performans gösteren alternatiflerden biri.”

seri50 kriptoup
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Son günlerde BNB, Temmuz sonundan hafta sonuna kadar elde ettiği büyük kazanımların bir kısmından yavaş yavaş vazgeçti. Pazar gününün en yüksek seviyesi 331,08$’dan %7,7 düştü ve şu anda 305,39$’dan işlem görüyor.

Analist, köpek temalı meme parası Shiba Inu’ya (SHIB) geçerek, Bitcoin ve Ethereum’un düşmemesi durumunda Dogecoin (DOGE) rakibinden başka bir ralli beklediğini söylüyor .

“Hala benim pozisyonumdayım ve BTC ve ETH sabit kaldığı sürece hala başka bir yükselişin geleceğini düşünüyorum.”

seri49 kriptoup
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Yazma sırasında, Shiba Inu yaklaşık %5 düştü ve 0.000015 $ olarak fiyatlandırıldı. Altcoin 9 ve 14 Ağustos arasında %80 arttı ve düzeltmeden önce 0.000010 dolardan 0.000018 dolara yükseldi.

Sonuncusu, Ethereum için bir katman-2 ölçeklendirme çözümü olan İyimserliktir (OP). Kripto stratejisti, Temmuz ayında önemli ölçüde ralli yaptıktan sonra altcoini açığa çıkarmak için yaptığı son çağrıyı takip ederek şimdi fiyatın bir doların altına düşmesini beklediğini söyledi.

“Squiggly planlandığı gibi oynuyor. Maalesef dikkat etmedim ve kısa çalışmamı yapmadım.

ETH ve BTC daha fazla bombalamadan önce durursa, belki burada başka bir boktan sıçrama beklemek. Bu şey 1$’a gidiyor, bence kolay kısa.”

seri48 kriptoup
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Bir dizi ralli 3 Ağustos’ta 2,24 dolara kadar çıkmadan önce, iyimserlik Temmuz ortasında 0,50 doların altında değerlendi.

Altcoin o zamandan beri yavaş yavaş aşağı doğru yol aldı, şu anda kırmızıda son 24 saat içinde %2,42 ve 1,33 dolarlık bir fiyat talep ediyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!