Altcoin Haberleri

Ünlü Trader, Performans Beklediği Altcoin’i Açıkladı! Yüksek Potansiyel Var!

Deneyimli bir kripto tüccarı ve etkileyicisi, bu yıl Ethereum’dan önemli ölçüde daha iyi performans göstereceğini söylediği orta büyüklükte bir altcoin seçtiğini açıkladı.

The Crypto Dog takma adı altında 539.500 takipçisine tweet atan tüccar, akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) Ethereum’un 250 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşma potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

“ SOL / ETH grafiği inanılmaz görünüyor – aşırı derecede yükseliş. SOL, mevcut piyasa değerinde Ethereum’u yakalamadan önce 10 kat daha fazla olabilir ve hala iki katına çıkabilir. Solana’nın bu yıl Ethereum’un piyasa değeri için birkaç kat değer yakalamasını bekliyorum.”

CoinMarketCap’e göre Solana, yazı yazılırken 9.05 milyar dolar değerleme ile 33.23 dolardan işlem görüyor. Ethereum’un mevcut piyasa değerine yaklaşmak için SOL’un 27 katın üzerine çıkması gerekiyor.

solana

Aslında dışarı tüccar noktaları Solana gerek olmadığını yakalamak daha iyi performans için Ethereum pazar kapağına. Solana’nın “ETH’nin yaptığının sadece bir kısmını başarması gerektiğini” söylüyor.

2021’deki boğa döngüsünü 2017’deki boğa döngüsüyle karşılaştıran tüccar, kripto piyasalarının, uzaydaki fon akışı nedeniyle tüm zamanların en yüksek seviyelerini basmaya hazır olduğuna inanıyor.about:blank

“Bu döngü ile son arasındaki fark:

Birçoğumuz rahat bir şekilde hayatta kalmak ve HODL’a (hayat için bekle) devam etmek için yeterli para kazandık.

Ayrıca, bir endüstri olarak, tekrar yeni zirveler göreceğimizi bilmek için yeterli sermayeye ve gelecek fonlama (örneğin a16z 2,2 milyarlık kripto zammı) için bol beklentiye sahibiz… Yeni zirveler Q3 ama buna inanmayacaklar.”

Kripto tüccar göre, bir noktada, piyasalar bazı yatırımcılar olacak şekilde hızlı bir tempoda kurtaracaktır sol tribünlerde izliyor.

“Dipi son derece hızlı bir şekilde pompalayacağız ve çoğu yan yatırımcıyı stabilcoinlerde sıkışıp bırakacağız.” 

Kaynak: DailyHodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!