ALTCOİNBİTCOİN

PayPal, Kripto Alımlarında Yıllık Limiti Kaldırdı!

Platformunda kripto alımlarını açmanın harika sonuçlarını gören PayPal, kripto satın alma konusunda kullanıcılar için haftalık limiti artırma kararı aldı . Dahası, yıllık limiti de tamamen kaldırdı.

Ödeme devinin yıllık satın alma limiti 50.000 dolardı. Bu limit artık yok. Kullanıcılara artık istedikleri kadar kripto satın alma şansı veriliyor. Ancak haftalık satın alma limiti hala geçerli.

Platformdaki kullanıcılar artık haftada 100.000 dolara kadar kripto satın alabilir. Bu, bir önceki haftalık limit olan 20.000$’a göre 5 kat artıştır. Yine de, platformdaki herhangi bir kullanıcı tarafından yapılan herhangi bir kripto satın alımı en az 1 $ olmalıdır.

kapak 2
PayPal, Kripto Alımlarında Yıllık Limiti Kaldırdı! 1

Bunun hala yalnızca ABD’de yaşayan PayPal kullanıcıları için geçerli olduğunu unutmayın. PayPal platformunda kripto para birimlerinin satın alınması şimdiye kadar yalnızca ABD merkezli PayPal kullanıcılarına sunulduğundan bu şaşırtıcı değil.

Özellikle PayPal, Ekim 2020’den itibaren platformunda kripto alımlarına izin vermeye başladı. Aslında, kullanıcıların Litecoin (LTC), Bitcoin (BTC), Ether (ETH) ve Bitcoin Cash (BCH) satın almalarına izin vererek başladılar. Diğer kriptoları satın alma tercihleri ​​henüz büyümedi.

PayPal, yıllık limiti kaldırmanın ve haftalık limiti artırmanın, kullanıcılarının platformunda kripto satın alırken daha fazla esneklik kullanmasını sağlayacağına inanıyor. Nisan ayında CEO Dan Schulman, platformun yalnızca ilk çeyrekte harika sonuçlar gördüğünü söyledi.

Bu nedenle markanın haftalık satın alma limitini uzatma ve yıllık limiti kaldırma kararı sürpriz değil. Schulman, PayPal platformundaki kripto talebinin hızla arttığını söylüyor.  

Marka kendi platformunun yanı sıra, kripto para biriminin benimsenmesine desteğini birçok başka şekilde gösteriyor. Örneğin, sadece üç hafta önce PayPal ve Visa birlikte 300 milyon dolarlık blok zinciri sermaye fonuna katkıda bulundu. 

kaynak: coinquora

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!