Altcoin Haberleri

Dogecoin (DOGE) Fiyatı Yeni Rekorunu Kırdı!

Kripto para piyasasının en popüler kripto para birimlerinden Dogecoin (DOGE), yakın zamanda Binance borsasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.094 dolar’a ulaştı.

Şaka token’ı olarak başlatılan DOGE, en son ATH’sini 29 Ocak’ta ilk kez 0.087 dolar seviyesine ulaşarak kaydetmişti. O dönem DOGE fiyatı, Reddit grubu SatoshiStreetBets, TikTok trader’ları ve tabii ki Tesla CEO’su Elon Musk tarafından 24 saat içinde yüzde 800’ün üzerinde pump’lanarak piyasada büyük ses getirmişti.

Özellikle milyarder girişimci Elon Musk, düzenli olarak Dogecoin paylaşımı yaptığından büyük fiyat artışlarında DOGE ile birlikte anılmaya başlamıştı. Bir köşede Elon Musk’ın Twitter paylaşımı yapmasını bekleyen kripto üyeleri olduğunu bile söylemek mümkün.

Ocak ayındaki ralli, kripto para biriminin sadece bir günde yüzde 74’ün üzerinde düşüş göstermesi ile sadece bir pump olarak kaldı, ancak DOGE şimdi Musk’ın Twitter paylaşımları olmadan tüm zamanların en yüksek seviyelerinde ikna edici bir şekilde hareket ediyor.

Dogecoin şu anda CoinMarketCap top 100 içinde en iyi performans gösteren para birimi ve kontrolden çıkmış XRP’yi bile gölgede bırakıyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!