Altcoin Haberleri

Usta Trader, 6 Kat Patlayan Altcoin Hakkında Konuştu

Önemli bir kripto para analisti, Chainlink (LINK) adlı merkeziyetsiz kehanet ağının, uzun süren bir birikim evresinden sonra artık değer kazanma zamanının geldiğini öne sürüyor.

Kripto para stratejisti Michaël van de Poppe, Chainlink’in şu anki değerinden %50’den fazla bir artış yaşayabileceğini ifade etti.

Analiste göre Chainlink, yaklaşık 450 gün süresince 5 ila 9,50 dolar arasında değişen bir değerde işlem gördü ve şu anda konsolidasyon aşamasında. Van de Poppe, LINK’in, bir ralli başlatmadan önce yüksek-düşük bir yükseliş modeli oluşturmak amacıyla değer kaybedeceğini tahmin ediyor.

“6.75 dolarlık bölge, uzun vadeli pozisyonlar için kritik öneme sahip. Ardından, 11 dolara doğru bir artış bekliyorum.”

Bu analiz yazılırken, Chainlink son 24 saat içinde %2,6 değer kaybederek 7,22 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe, ayrıca merkezi olmayan finans (DeFi) türev borsası olan Injective’yi (INJ) dikkatle takip ettiğini ifade ediyor. Altcoin için iki potansiyel dip alım senaryosunu değerlendirdiğini belirtiyor.

“Bir süredir ciddi bir yükseliş gözlemledik ve bu durum 10 doların net bir direnç noktası olmasına neden oldu. Peki, şu anda neyi inceliyoruz? Burada 5,40 dolar gibi bir dip seviye görünüyor. Bu ve 10 dolar arasındaki herhangi bir seviye, alım için potansiyel bir bölge.”

Sonuç olarak, eğer burada [5,40 dolarda] bir dalgalandırma görürsek, bu kendinizi uzun bir pozisyona sokmak için bir fırsat olabilir. Ortalama veya herhangi bir yer arasında, bu da 7 dolarlık alanımız olan yüksek zaman diliminde başka bir alım noktası olabilir. Bana göre, bunlar dip alım bölgeleri ve aynı zamanda bu yüksek [10 dolar] artış, [14 doları aşan] bir devam durumuna bakabileceğimizi savunuyor.”

grf 2
kaynak: michaël van de poppe/youtube

Injective bu analiz yazılırken, Ocak 2023’teki 1,27 dolarlık değerinden %543’lük bir artışla 8,17 dolardan işlem görüyor.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!