ALTCOİN

Kripto Analisti Dogecoin, Binance Coin ve Polkadot’un Geleceği Hakkında Konuştu!

Tanınmış kripto analisti ve tüccarı Justin Bennett, kripto piyasaları aşırı genişleme belirtileri gösterdiği için Dogecoin (DOGE), Binance Coin (BNB) ve Polkadot’u (DOT), takip ettiğini söylüyor.

Bennett, 63.900 Twitter takipçisine, kısa vadeli zaman diliminde simetrik bir üçgen oluşturduğu için meme kripto DOGE için olası kısa vadeli yükseliş ve düşüş senaryolarını açıklıyor.

“DOGE yeniden ilginç görünmeye başladı.

Bu bozulursa, bir miktar [fiyat hareketi] onayı olması koşuluyla tekrar 0,26 dolardan satın almayı düşünebilirim. Ayrılık 0,40 doları hedefleyecektir.”

image 32
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Kripto tüccarı ayrıca, fiyat hedefini tutturmak için kilit bir direnç seviyesinin üzerinde kalması gerektiğini söylediği kripto borsası Binance’in yardımcı tokeni Binance Coin’e de bakıyor.

“BNB şimdiye kadar, çok iyi. 480 dolar üzerinde çalışıyor. Bunu geçin, sıra 530 dolar.”

image 31
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot’a gelince, Bennett, DOT’un şu anki 25$’lık fiyatından %56’lık bir ralli başlatma olasılığını açmak için acil direncini alması gerektiğini söylüyor.

“DOT , 27.40 doların üzerindeki bu kapanışla ilginç görünmeye başlıyor. 29 doların üzerine çıkın ve sıradaki 39 dolar olabilir. Göz önünde bulundurulması gereken bir şey.”

image 30
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Kripto tüccarı, tedarik zinciri yönetim platformu VeChain’in (VET) fiyat hareketini izlediğini ekliyor. Bennett’e göre VET, kripto varlığını Mayıs ayından bu yana düşüşte tutan çapraz direnci kırmaya hazırlanıyor.

“Hazır mısın?”

image 33
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!