ALTCOİNYORUM/ANALİZ

EOS, MATIC, Uniswap Fiyat Analizi: 31 Temmuz

Bitcoin, konsolidasyon aşamasından çıktı ve tekrar 40.000 doların üzerine çıktı. Oysa altcoinler çoğunlukla konsolide kaldı. EOS sadece %2 artarken, MATIC hiç hareket göstermedi. EOS grafiği daha az oynaklık belirtisi gösterdi, MATIC olası bir fiyat kırılmasının işaretlerini verdi ve UNI, 4 saatlik teknik çizelgelerinde çoğunlukla yükseliş sinyalleri verdi.

EOS

eos july 31 1536x667 1
EOS/USD, TradingView

Küçük kazançların ardından, EOS fiyatları basın zamanında 4.03 dolardı. Piyasa değeri de %1,77 oranında hafifçe yükseldi. Alt, günlük çerçevede gözlemlenen kazanıma rağmen kırmızıda işlem görüyordu. 21 Temmuz’dan bu yana yukarı yönlü hareketi, arada birkaç duraklama ile sabit kaldı. 

Sıkıştırma Momentum Göstergesi ile gösterildiği gibi piyasada bir sıkışma görüldü Aynı  düşük volatilite gösterdi. As Ortalama Yön Endeksi 30-işareti yaklaştığında, pazar gücünü yeniden kazanmak olduğu sonucuna yaklaşılmaktadır başladı. Bu nedenle fiyatlarda keskin bir düşüş beklenmeyebilir. 

Bununla birlikte, fiyatlar son 24 saatte önemli bir artış göstermediği için , satın alma baskısı Göreceli Güç Endeksi üzerinde düştü.

MATIC

matic july 31 1536x593 1
MATIC/USD, TradingView

MATIC yazıldığı sırada 1,05 dolardan fiyatlandırılmıştı. Bu, son 24 saatte fiyatlarda %5’lik bir artışa işaret ediyor. MATIC, Temmuz ayında tanık olduğu fiyat düzeltmelerine rağmen uğradığı zararları henüz geri alabilmiş değil. Alt, yalnızca %9,6’lık bir artış gördüğü için haftalık zaman diliminde en az kazananlardan biridir. 

Token bir süredir 1.03$ direncini kırmak için mücadele etmişti ve bunu ancak 27 Temmuz’da başardı. Fiyatlar o zamandan beri yükselmediği için. Muhtemelen tekrar 1 doların altına düşebilir. Yukarı yönde, fiyatlar kırılırsa, bir sonraki direnç 1,06 dolarda bulunuyor. Öte yandan, fiyatlar aynı bölgede gezinmeye devam ederse, 0,94 dolarlık destek seviyesine düşecek. 

Teknik görünümden, fiyat kırılması muhtemel görünüyor. Bollinger Bantları olası bir koparma şansı ile birlikte düşük uçuculuk belirten artırdı. Parabolik SAR , yükseliş eğiliminin varlığını gösterdi, bu da olası bir kırılma durumunda fiyatların kuzeye doğru hareket edebileceği anlamına geliyor. 

Ancak Chaikin Money Flow, MATIC’in son zamanlarda umut verici yatırım getirisi vermemesi nedeniyle, basın zamanında sermaye girişlerinde bir düşüş gösterdi. 

UNISWAP

uni july 31 1536x593 1
UNI/USD, TradingView

Uniswap’ın fiyat hareketi, madeni para 19.60 $ ile 21.60 $ arasında hareket ederken konsolidasyonu gösteriyor. Basın zamanında, UNI 21.16 $ değerindeydi. Son işlem seanslarında 21.60 dolarlık direnç seviyelerini test etmeye çalıştı ancak bunun üzerine çıkamadı.

Fiyatlar aynı bölgede dalgalanmaya devam ederse, UNI değer kaybedebilir ve 19.60 dolar destek seviyesinde kalabilir. Ancak fiyatlar yükselmeyi başarırsa, ani direncini test edebilir ve bu seviyenin üzerinde ticaret yapabilir. 

UNI’nin teknik görünümü, 30 Temmuz’da bir yükseliş geçişi hayal ettikten sonra MACD göstergesi, boyut olarak büyüyen yanıp sönen yeşil histogramlar olarak boğa gibi görünüyor. Müthiş Osilatör , aynı şeyi, basın zamanında yeşil sinyal çubuklarını resmederek de doğruladı. 

Göreceli Güç Endeksi , satın alma baskısında hafif bir düşüş gösterdi, ancak gösterge, alıcı sayısında düşüşe işaret etmesine rağmen, genel bir yükseliş tablosu çizdi. 

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!