Altcoin Haberleri

Kripto Analisti Justin Bennett, Polkadot (DOT) Çıkışının Yakın Olduğunu Söyledi!

Popüler kripto stratejisti ve tüccar Justin Bennett, birlikte çalışabilirlik blok zinciri Polkadot (DOT) için ufukta güçlü bir kırılma olduğunu söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda Bennett, Polkadot’un fiyat hareketinin yükseliş devam modeli içinde işlem gördüğü için dalgalandığını söylüyor.

“Bunun, doğası gereği bir yükseliş modeli olan düşen bir kama olması ve ayrıca piyasanın makro bir yükseliş trendinde olması gerçeği, bunun daha düşükten daha yüksek kırılma olasılığının olduğuna inanmak için nedenlerim var.”

polkadot

Bennett’e göre, Polkadot’un kısa vadeli düşüş trendini sonlandırdığını ve Şubat ayının ikinci haftasında düşen takozdan çıktığını görüyor.

Polkadot için potansiyel hedeflere bakan kripto analisti, DOT’un kamanın diyagonal direncini ortadan kaldırdığında potansiyel olarak %78’lik bir dalgalanmayı ateşleyebileceğine inanıyor.

“Piyasa daha yüksek kırılacak mı? Şahsen ben çok iyi bir şans olduğunu düşünüyorum ve eğer olursa, hedefleyeceğim alan burada. İlki 32 dolar, 38 dolar ve 45 dolar olacak.”

Yazma sırasında, Polkadot 25.22 dolardan işlem görüyor.

Bennett, DOT’ta uzun vadeli yükseliş eğiliminde olsa da, kripto varlığının önümüzdeki günlerde toparlanıp hedeflerine ulaşmadan önce önemli ölçüde düzeldiğini görüyor.

“DOT’un terminal modelinden yukarı doğru kırıldığı, desteği [20$] belki yeniden test ettiği, buradan koptuğu ve ardından 32, 38 ve 45 dolara doğru yükselmeye başladığı böyle bir şey alırsak şaşırmayın. sonunda bu yıl içinde bu direnç alanına [65$] doğru bir hamle yapacağız.” 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!