Altcoin Haberleri

Usta Analist Jindal: Ethereum’u (ETH) Kimse Durduramaz! İşte Olacaklar!

Ethereum fiyatı pozitif bir bölgede kaldı ve ABD doları karşısında 2.750 doların üzerinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Başarılı tahminlere imza atan ünlü analist Aayush Jindal’a göre, Ethereum fiyatı kazançları düzeltiyor, ancak düşüşlerin 2.650 doların altında sınırlı olması muhtemel.

  • Ethereum fiyatı, yükselişini 2.700 dolar ve 2.740 dolarlık direnç seviyelerinin üzerine çıkardı.
  • Fiyat şu anda 2.650 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinde işlem görüyor.
  • Saatlik ETH/USD paritesi grafiğinde 2.640 dolara yakın destekle oluşan büyük bir yükselen kanal var (Kraken üzerinden veri akışı).
  • Analiste göre parite, yakın vadede 2.750 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde yeni bir artışa başlayacak.

Ethereum fiyatı yeni ATH’sini belirledi! İşte olanlar…

Ethereum fiyatı, 2.600 dolarlık pivot seviyesinin üzerinde bir yükseliş yolu izliyor. ETH, 2.720 dolarlık direnci bile temizledi ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerine yerleşti. Olumsuz bir düzeltmeye başlamadan önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.764 dolardan işlem gördü. Daha sonra ETH’de 2.720 dolar ve 2.700 dolar seviyelerinin altında bir kırılma oldu. 

ethereum 19

Ethereum fiyatı şu anda 2.560 dolarlık düşük seviyeden 2.764 dolara olan son dalganın %23.6 Fib geri çekilme seviyesinin altında işlem görüyor. Hala ETH, 2.650 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinde işlem görüyor. Saatlik ETH/USD paritesi grafiğinde 2.640 dolara yakın destekle oluşan büyük bir yükselen kanal da var.

İşte Ethereum fiyatının yakında test edebileceği kritik seviyeler

Kanal desteği analiste göre, 2.560 dolarlık düşük seviyeden 2.764 dolara olan son dalganın %50 Fib geri çekilme seviyesine yakın. Artan yönde analiste göre, fiyat 2.750 dolar ve 2.760 dolar seviyelerine yakın bir dirençle karşı karşıya. 2.760 dolarlık bölgenin üzerinde başarılı bir kapanış analiste göre, daha fazla kazanım için hızı belirleyebilir. Bir sonraki ana direnç analiste göre, 2.800 dolar seviyesine yakın, bunun üzerinde fiyat 2.880 dolar seviyesine doğru yükselebilir. 

Boğalar için ana hedef analiste göre, muhtemelen 3.000 dolar seviyesine yakın olabilir. Ethereum fiyatı, kazançları 2.750 doların üzerine çıkaramazsa analiste göre, olumsuz bir düzeltme olabilir. Acil bir destek analiste göre, kanal trend çizgisine veya 2.650 dolara yakın. Kanal desteğinin altındaki olumsuz bir kırılma analiste göre, fiyatı 2.600 dolarlık desteğe yönlendirebilir. Daha fazla kayıp analiste göre, yakın vadede 2.550 dolarlık destek bölgesine veya 100 saatlik basit hareketli ortalamaya doğru genişletilmiş bir düşüşü gerektirebilir.

Teknik göstergelerle Ethereum fiyatının mevcut görünümü

Saatlik MACD: ETH/USD paritesi için MACD şimdi düşüş bölgesinde ivme kazanıyor.

Saatlik RSI: ETH/USD paritesi için RSI şu anda 50 seviyesine yaklaşıyor.

Ana Destek Seviyesi: 2.650 ABD doları.

Ana Direnç Seviyesi: 2.750 ABD doları.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!