Altcoin Haberleri

Cardano (ADA) Yol Haritası: Yükseliş Trendi Yakın mı?

Cardano (ADA) 0,25 Dolarlık Esas Destek Noktasında Tutunuyor

Son birkaç haftadır Cardano (ADA), 0,25 dolarlık önemli bir destek seviyesinin üstünde işlem görüyor. Eğer ADA bu temel seviyede istikrarını korumayı başarabilirse, kripto para yatırımcıları için 0,28 dolarlık bir direnç seviyesine yükselme potansiyeli söz konusu olabilir.

Cardano (ADA) Fiyatı Stabil Bir Destek Seviyesinde

Öne çıkan kripto para birimi Cardano (ADA), son bir aydır 0,25 dolar seviyesi gibi kritik bir destek noktasının üstünde işlem görüyor. Eğer bu seviyede yatırımcı ilgisi devam ederse, ADA fiyatının 0,28 dolara tırmanabileceği olasılığı artıyor.

cardano 1
adausdt grafiği. kaynak:tradingview

Cardano (ADA) Yaklaşan Hareketlilik Sinyalleri

Teknik indikatörler, Cardano’da (ADA) bir volatilite artışının eşiğinde olabileceğimizi gösteriyor. Eğer boğalar, ADA’nın fiyatını 0,25 dolarlık önemli destek noktasının üzerinde tutmayı başarabilirlerse, Cardano’da yükseliş ivmesi yakalanabilir. Unutmayın, bu olasılık Bitcoin’in 25.000 dolarlık kritik destek seviyesini koruyabilmesiyle de doğrudan bağlantılı.

cardano 2
adausdt grafiği. kaynak:tradingview

Günlük MACD Göstergesi Yükselişi İşaret Ediyor

Şaşırtıcı bir şekilde, Cardano’nun (ADA) günlük MACD göstergesi Ağustos’un sonlarından itibaren yükseliş yönünde seyrediyor. Bu durum, boğaların yani alıcıların şu an için ADA piyasasında kontrolü elinde tuttuklarına işaret edebilir.

cardano 3
cardano (ada) günlük hareketli ortalama grafiği: kaynak: tradingview

Kısa Vadeli Cardano (ADA) Fiyat Beklentileri

Geleceği kesin olarak öngörmek mümkün olmasa da, mevcut teknik verilere göre ADA’nın 0,25 dolarlık destek seviyesi üzerinde kalması durumunda, fiyat hareketinin yukarı yönlü olabileceği söylenebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

telegram 12

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!