Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Binance CEO’su, FTX’in Çöküşünün Kripto Sektörüne Yarar Sağlayacağını Söyledi!

Binance CEO’su Changpeng Zhao, FTX’in çöküşünün kripto endüstrisini yok etmeyeceğini ancak bunun bir gerileme olduğunu söyledi.

CNBC’ye verdiği yeni bir röportajda Zhao, kripto piyasalarında aşağı yönlü işlemlere yol açan ve şüphecileri cesaretlendiren FTX çöküşünün daha sağlıklı bir sektöre giden yolda yalnızca geçici bir sorun olduğunu söyledi.

“Bu olay bizi biraz geriye götürecek ama sonra sektör daha sağlıklı hale gelecek. Yani aslında uzun vadede daha iyi.”

CNBC, Zhao’ya kripto projelerinin bir “kart evi” olup olmadığını ve fiyat tahminlerinin abartılıp abartılmadığını soruyor. Zhao, teknolojinin büyük umut vaat ettiğini ve kripto pazarının yalnızca inovasyonla büyümeye devam edeceğini söyleyerek alanın bütünlüğünü savundu.

binance

Binance CEO’su, Bitcoin sınırlı bir arz

“Bunun bir iskambil kâğıdından ev olduğunu düşünmüyorum. Bunlar işlem yapmak, para toplamak, küresel ödemeler yapmak vb. için sahip olduğumuz araçlardan çok daha iyi olan temel teknolojilerdir. Bunlar daha önce sahip olduğumuz araçlardan çok daha iyi olan temel teknolojiler. Yani kesinlikle iskambilden bir ev değil.

Aynı zamanda fiyat tahminleri konusunda da çok iyi değilim. Ben böyle şeyler yapmam. Sanırım dışarıda bunu tahmin etmek için bazı formülleri olan daha zeki insanlar var ve ben yine de bunlara inanmıyorum. Yine de temelde bundan beş-on yıl sonra sektöre bakarsanız, sektörün çok çok daha büyük olacağını düşünüyorum. Bitcoin fiyatına ne olacağını bilmiyorum. Bitcoin sınırlı bir arz.”

Zhao sözlerine piyasanın “tek bir coin’in hepsini almasından çok uzak” olduğunu, yeniliklerin sadece en büyük iki coin olan Bitcoin (BTC) ve Ethereum’da (ETH) değil, farklı blok zincirlerinde ve projelerde gerçekleştiğini söyleyerek devam ediyor.

“Yani aslında bugün, en büyük işletmelerden bazıları blok zinciri işletmeleri değil. Onlar aslında borsalar. Biz sektörün başındayız.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!