Altcoin Haberleri

Justin Sun, TRON Destekli Yeni Yapay Zeka Altyapısı ve Ödeme Ağının Açıldığını Duyurdu!

Justin Sun, Tron’un (TRX) yapay zeka (AI) sistemleri için yeni bir merkezi olmayan ödeme çerçevesi başlatacağını söyledi.

Tron’un kurucusu yeni bir Twitter başlığında, çerçevenin yapay zeka araştırma şirketi OpenAI, onun amiral gemisi projesi olan ve son birkaç ayda viral hale gelen bir yapay zeka sohbet robotu olan ChatGPT için çalışacağını söyledi.

“Çerçeve zincir üzerindeki akıllı sözleşme sistemini, ödeme katmanı protokolünü, altta yatan çağrı SDK’sını (yazılım geliştirme kiti) ve AI ödeme ağ geçidini kapsıyor. Kullanıcı sorularını ve YZ sonuçlarını merkezi olmayan BitTorrent dosya depolama sistemi BTFS’de depolamak için akıllı sözleşme sistemini kullanıyor.

Ödeme katmanı protokolü, zincir üzerinde istikrarlı para birimi yerleşimi için destek sağlar. Etkileşim katmanı, kullanıcılara AI hizmetleri için standart yerleşim ve API sağlar. TRX ve BTT (BitTorent) tamamen merkezi olmayan depolama, DAO (merkezi olmayan özerk organizasyon) yönetişimi elde etmek için derinlemesine dahil olacaktır.

Bu çerçeve güvenli, güvenilir, kurcalamaya karşı korumalı, sansür karşıtı ve yapay zeka yeteneğine sahip merkezi olmayan bir ödeme sistemi gerçekleştirecek. İnsanların yeni bir merkezi olmayan, akıllı finansal ekosistem oluşturmasına yardımcı olacaktır.”

tron haberleri

Tron, Al geliştiricileri için ödeme sürecini kolaylaştıracak

Sun, Tron akıllı sözleşmelerinin otomatik ödemeleri mümkün kıldığını ve AI geliştiricileri için ödeme sürecini kolaylaştıracağını söyledi.

TRX’in fiyatı Sun’ın duyurusundan etkilenmiş gibi görünmüyor. Piyasa değerine göre 18. sırada yer alan kripto varlık, son yedi günde yaklaşık %1,6 artışla 0,0634 dolardan işlem görüyor. TRX güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Geçtiğimiz ay teknoloji devi Microsoft, “yapay zeka atılımlarını hızlandırmak” için OpenAI’ye “çok yıllı, milyarlarca dolarlık bir yatırım” yaptığını duyurdu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!