ALTCOİN

Ünlü Analist Poppe: Bu 5 Altcoin Önemli Seviyelerden Toplanabilir!

Kripto stratejisti ve tüccar Michaël van de Poppe, Ethereum, Theta Network, Terra ve iki altcoin’in bir sonraki adımı atabileceği seviyeleri özetliyor.

Kripto analisti, 361.300 Twitter takipçisine, boğaların ETH fiyatını yükseltmek için devreye girebileceği Ethereum için iki kritik seviyeye baktığını söyledi.

“Ethereum, yeni bir yüksek seviye ile buradaki trendi de değiştiriyor. Devam edeceğimizi sanmıyorum ama 2.400 doların üzerinde devam edersek sıra 3.000 dolar. 2.400$’lık bu alan kaybolursa, o zaman 2.000-2.200$ civarında bir HL’ye (daha düşük) bakıyor olurdum.”

image 3
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Van de Poppe’nin radarındaki bir diğer kripto para, video içeriği için eşler arası bir dağıtım platformu olan Theta Network’tür (THETA). Kripto strateji uzmanına göre, altcoin 6.50 dolardan ani direncini kırarsa THETA 8,55 dolarlık hedef fiyatına yükselebilir. Aksi takdirde, yükselişli bir yüksek-düşük kurulumu oyunda.

“Bu aynı zamanda dirençte, bu sayede 6.50$’lık düşüşle veya tekrar 4.40$’a düştüğünde ilgilenmek isteyeceksiniz.”

image 2
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Yatırımcının izleme listesindeki bir sonraki kripto para, merkezi olmayan finans ödeme ağı Terra (LUNA). Van de Poppe, LUNA’nın “çok, çok yükseliş” göründüğünü söylüyor ancak altcoinin yükselişine devam etmeden önce kilit seviyelere geri dönebileceğini söylüyor.

“Düşük seviyelerden bu yana, neredeyse %200 arttı. Ancak, bu benim için bir ilgi noktası değil çünkü aynı zamanda direnç de istiyor (14,55 dolara kadar çıkabilir). Potansiyel bir ilk ilgi noktası olarak 8,50 dolara bakmak. ”

image 1
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Dördüncü madeni para, Bitcoin’e (RUNE/BTC) karşı merkezi olmayan değişim protokolü THORChain‘dir. Parite ralli yapmış olmasına rağmen, Van de Poppe şu anda dirençle karşı karşıya olduğunu ve yeni bir ralli başlatmadan önce geri çekilebileceğini belirtiyor.

“İnsanlar diplerde düşüş yaşadı. İnsanlar direnişte yükselişte. Güzel bir örnek. Burada uzun sürmez, sadece 16.500 sats seviyesini (6,44 $ değerinde) çevirdiğimizde. Aksi takdirde, yine 11.900 (4.65 $) ve/veya 9.500 (3.71 $) aralığına bakmak.

Son madeni para, Zilliqa’nın Bitcoin’e (ZIL/BTC) karşı kurumsal çözümleri için blok zinciridir. Van de Poppe’ye göre, ZIL/BTC trendini tersine çevirmeye ve yazının yazıldığı sırada yaklaşık 0.14 $ değerinde olan 0.0000035 BTC’ye kadar yükselmeye hazırlanıyor ve bu, mevcut 0.00000206 BTC’den (0.08 $) yaklaşık %50’lik potansiyel kazancı temsil ediyor.

“Hala yoğun bir haftalık sipariş bloğundan sıçrayan. 270 (0.0000027 BTC veya 0.11 $) ve 350 (0.0000035 BTC) sats’ta net direnç. 

image
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!