ALTCOİNBİTCOİN

Analist, Ufukta Büyük Koşuya İşaret Etti!

Kripto balinaları, Bitcoin bir aydan fazla bir süre içinde en yüksek fiyatlarına yükselirken, hafta sonu yüz milyonlarca dolarlık Tether (USDT) borsalarını açıp kapattı.

CoinGecko’ya göre BTC, yazı yazarken 38,286,06 dolardan işlem görüyor ancak bir noktada hafta sonu 42,628,50 dolara yükseldi.

Pazar günü, kripto takipçisi Whale Alert’e göre, bilinmeyen bir cüzdan üç ayrı işlemde borç verme platformu Compound’dan (COMP) 153.14 milyon dolardan fazla USDT çekti. Ethereum blok zinciri kaşifi Etherscan, cüzdanın arkasındaki varlığın, Bileşik içine ve dışına yüz milyonlarca USDT karıştıran derin cepli bir kripto sahibi olduğunu gösteriyor.

Analist, Ufukta Büyük Koşuya İşaret Etti! 1

Ek olarak, dört ayrı bilinmeyen cüzdan, hafta sonu kripto borsalarına 221 milyon dolardan fazla sabit para gönderdi.

Ancak bu büyük hamlelere rağmen, popüler kripto tüccarı ve analisti Michaël van de Poppe, 361.300 Twitter takipçisine Bitcoin Stablecoin Supply Ration’ın (SSR) düşük kaldığını söylüyor.

SSR, Bitcoin arzı ile stabilcoin arzı arasındaki oranı ölçer. Blockchain analitik firması Glassnode’a göre, düşük bir SSR, dolaşımdaki sabit paraların BTC satın almak için daha fazla satın alma gücüne sahip olduğunu gösteriyor.

Van de Poppe şöyle açıklıyor;

Bitcoin: Stabilcoin Arz Oranı (SSR) hala en dipte. Bu, kenarda piyasaya sürülmeye hazır tonlarca likidite olduğu anlamına geliyor. Önümüzde hala büyük bir koşu var. ”

image 5
Kaynak: Glassnode

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!