Altcoin Haberleri

Yapay Zeka Kripto Projesi Fetch.ai, Bu Hafta %87 Patladı!

Yapay zekâ (AI) içeren radar altı bir kripto projesi Fetch.ai, yeni bir cüzdan yükseltmesinin piyasaya sürülmesiyle bu hafta %87,5 oranında artış gösterdi.

Makine öğrenimi, yapay zeka ve blok zinciri gibi teknolojileri bir araya getirmeyi amaçlayan bir platform olan Fetch.ai (FET), bir hafta önce 0,064 dolardan haftalık en yüksek seviyesi olan 0,12 dolara yükseldi.

Piyasa değerine göre 283. sıradaki kripto varlığı o zamandan beri geri çekildi ve 0,10 dolardan işlem görüyor.

Fetch.ai cüzdanının yeni bir sürümünü kullanıma sundu

Geçtiğimiz hafta FET; projenin daha kolay kullanımlı mesajlaşma, daha az sunucu etkileşimi ve daha hızlı yükleme sürelerine sahip olarak faturalandırdığı cüzdanının yeni bir sürümünü kullanıma sundu.

FET’e göre yeni cüzdan piyasaya sürülmesinin ilk beş gününde 10.000’den fazla indirme aldı ve 5.000’den fazla haftalık kullanıcıya sahip oldu.

fetch.ai (fet) haberleri
kaynak fetch.ai/twitter

Fetch.ai’nin bu ay yapay zekayı çevreleyen genel vızıltıdan yararlanıyor olması da mümkün. Yapay zeka araştırma şirketi OpenAI, 30 Kasım’da bir yapay zeka sohbet robotu olan ChatGPT’yi piyasaya sürdü. Yazılım, geniş ve insan benzeri diyalog yetenekleri nedeniyle hızla viral oldu.

OpenAI’nin CEO’su Sam Altman’a göre, bu ilgi chatbot ve genel olarak yapay zeka hakkında medyada yüksek profilli yazıların çıkmasına yol açtı ve ChatGPT ilk haftasında bir milyondan fazla kullanıcıya ulaştı.

Fetch.ai’nin bu haftaki fiyat artışlarına rağmen, Eylül 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,17 $’dan %90’ın üzerinde düşüş gösterdi. FET güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!