ALTCOİNBİTCOİN

Ünlü Trader Lark Davis, Temmuz Ayında Takip Edilmesi Gereken 4 Kripto Para Birimini Açıkladı!

Kripto tüccarı ve analist Lark Davis, Temmuz ayında önemli ölçüde değer kazanacağını tahmin ettiği dört dijital varlığı isimlendiriyor.

Davis, yaklaşık 400.000 YouTube abonesine amiral gemisi kripto para biriminin büyük bir ralli için hazır olabileceğini söyleyerek, Bitcoin ile listesini başlatıyor.

resimid 180632131 18063213 16 9 1624541246 880x495 1
Ünlü Trader Lark Davis, Temmuz Ayında Takip Edilmesi Gereken 4 Kripto Para Birimini Açıkladı! 1

“…Bitcoin, Temmuz ayında izlenecek listemizde bir numara. Bitcoin büyük bir hamleye hazırlanıyor olabilir.”

Ancak tüccar, Bitcoin’in kısa sürede patlayıcı bir ralli yapmasının muhtemel olmadığına dikkat çekiyor.

“650 milyar dolarlık bir piyasa değerinde, Bitcoin’in bir gecede 20 kat veya bunun gibi bir şey çekmesini beklemeyin. Ancak Temmuz ayında Bitcoin için oldukça iyi bir hareket görebiliriz.”

13280149
Ünlü Trader Lark Davis, Temmuz Ayında Takip Edilmesi Gereken 4 Kripto Para Birimini Açıkladı! 2

Davis, Ethereum’u, işlem ücreti sisteminde iyileştirmeler yapması beklenen Londra yükseltmesi gibi katalizörler tarafından Temmuz ayında büyük kazançlar görebilecek ikinci kripto para birimi olarak adlandırıyor.

“Ethereum’un Temmuz ayında çok büyük katalizörleri var…

Bu yüzden, yaklaşık iki veya üç hafta içinde Ethereum’a bazı güncellemelerin geldiğini göreceğiz. Yaklaşan Ethereum London çatalı, Ethereum için bu ileri görüşlü inovasyonda önemli bir kilometre taşını temsil ediyor.”

ada 1 1
Ünlü Trader Lark Davis, Temmuz Ayında Takip Edilmesi Gereken 4 Kripto Para Birimini Açıkladı! 3

Davis, bu yaz akıllı sözleşmeler başlatma yolunda olan Cardano’nun (ADA) listedeki üçüncü kripto para birimi olduğunu söylüyor.

Cardano sonunda akıllı sözleşme çağına girmek üzere. Bu, Cardano’nun gerçekten bir şeyler yapmaya başlayabileceği anlamına geliyor…

Akıllı sözleşmelerimiz geldiğinde tüm bu şeyler gerçekten patlayacak. Çünkü o zaman bu, likidite toplayıcılara, merkezi olmayan borsalara, NFT pazarlarına, borç alma ve ödünç verme yerlerine, otomatik piyasa yapıcılara sahip olacağımız anlamına gelecek. …”

polygon matic
Ünlü Trader Lark Davis, Temmuz Ayında Takip Edilmesi Gereken 4 Kripto Para Birimini Açıkladı! 4

Son olarak Davis, yılın en patlayıcı madeni paralarından birinde “çok yükselişe” devam ettiğini söylüyor.

Polygon (MATIC), son aylarda hızlı bir şekilde benimsenmeye tanık oldu ve tüccarlar, doğal hızı ve düşük işlem ücretleri sayesinde ağı giderek daha fazla kullanıyor. Protokol, Ethereum uyumlu blok zincirlerinin çok zincirli bir ekosistemini oluşturmak için tasarlanmış bir blok zinciri ölçeklenebilirlik platformudur.

Polygon, 2021’in başında 0,017 dolardan şu anki fiyatı olan yaklaşık 1,13 dolara yükselmiş olsa da – %6,500’lük bir artış – Davis, varlığın büyümek için bolca alanı olduğunu söylüyor.

“Bence çokgen koşusu bitmekten çok uzak ve bu varlığın yılın geri kalanında daha da yükselmeye devam edeceğini göreceğiz çünkü değer teklifi çok açık – tüm favori Ethereum uygulamalarınızı fiyatın binde biri gibi bir fiyata kullanın.”

Kaynak: DailyHodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!