ALTCOİN

Tüccar Jason Pizzino, Polkadot, AVAX ve 2 Altcoin İçin “Takibe Alın” İfadesini Kullandı!

Kripto stratejisti ve tüccar Jason Pizzino, altcoin piyasaları güç belirtileri göstermeye devam ederken Polkadot (DOT), Avalanche (AVAX) ve iki kripto varlığını yakından takip ettiğini söyledi.

Yeni bir strateji oturumunda Pizzino, 210.000 YouTube abonesine birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot’un kısa bir bekleme süresinden sonra yaklaşık 50 dolara yükselmeye devam etmesini beklediğini söyledi.

Polkadot ve AVAX yürüyüşü

“Bir, bir veya iki yukarı hareket için konsolidasyon görmek istiyoruz, [28 dolara] geri dönün, konsolide edin ve ardından yukarı hareket. DOT ticareti için olumlu bir sonuç için aradığım seçenekler bunlar.” 

Akıllı sözleşme platformu Avalanche’a bakan Pizzino, bir sonraki ayağı ateşlemeden önce AVAX’ın konsolide olmasını beklediğini söylüyor.

polkadot
Tüccar Jason Pizzino, Polkadot, AVAX ve 2 Altcoin İçin "Takibe Alın" İfadesini Kullandı! 1

“Düzeltmeyi önceki bölgelere (45 $) düşürürsek, bu, tekrar yola çıkmadan önce konsolidasyon döneminde daha fazla zamana ihtiyacımız olacağı anlamına gelir… Bir sonraki hamleden önce konsolidasyonu görmek istiyorsunuz. Şu kaçışa katıl. Bu, daha güçlü görünen bir kripto para birimi.”

Sıradaki Cosmos (ATOM), birbirleriyle ölçeklenmek ve birlikte çalışmak üzere tasarlanmış bir blok zincir ekosistemine güç veren bir kripto varlığı. Kripto strateji uzmanına göre, fiyat artışına devam etmeden önce ATOM ticaretini 30 ila 37 dolar arasında görmek istiyor.

“O güzel konsolidasyonu yakalarsak, bize biraz dinlenme süresi verin, sonra tekrar yola çıkarız. Tatlı görünüyoruz. Görmek istediğimiz tam olarak bu.”

Tüccarın radarındaki son madeni para, otomatik piyasa yapıcı SushiSwap’tır (SUSHI). Pizzino, SUSHI’nin yükseliş trendini sürdürmek için kritik seviyelerin üzerinde kalması gerektiğini söyledi.

“Bu seviyeleri tutmamız şartıyla makul bir kurulumda, yani 14 dolar civarında. Tabii ki, 12 doların altına düştüğünü görmek istemiyorum ve en kötüsü, buradaki bu seviye, yaklaşık 9,50 dolar çünkü bu sizin yüksek dip seviyeniz… Eğer dipler kırılmaya başlarsa, o zaman bu bir düşüş trendi olarak kabul edilir. ”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!