Altcoin Haberleri

Milyonlarca XRP ve SHIB Satın Alınmasının Arkasındaki Neden Ne? Balinalar Harekete Geçti!

Son zamanlarda kripto para balinalarının yoğun bir şekilde Shiba Inu (SHIB) ve Ripple (XRP) alımları yapması, yatırımcılar arasında “Balinalar ne biliyor da biz bilmiyoruz?” sorusunu gündeme getirdi. İşte bu balina hareketlerinin detayları ve olası etkileri.

Balinaların Yüklü SHIB ve XRP Alımları Piyasayı Nasıl Etkiliyor?

Kripto para dünyasında balinalar olarak bilinen büyük yatırımcılar, yüklü miktarda Shiba Inu ve Ripple alımları gerçekleştirdi. Bu alımlar, kripto para piyasasında fiyat dalgalanmalarına neden olurken, kim oldukları bilinmeyen bu balinaların yaptığı işlemlerle ilgili merak da arttı.

xrp - shiba

Whale Alert, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla, SHIB işlemlerindeki bu yüklü miktarları gün yüzüne çıkardı. En son 21 Ağustos’ta 36.797.424 dolar değerinde 4.653.778.173.637 SHIB satın alınırken, bu alımın ardından büyük bir SHIB transferi gerçekleştirildi.

XRP tarafında da benzer bir hareketlilik yaşanıyor. Yaklaşık 221 cüzdanın yakın zamanda 16 milyar XRP biriktirdiği tespit edildi. 100 milyondan fazla XRP içeren cüzdan sayısında da ciddi bir artış yaşanmış durumda.

Balinaların Olası Fiyat Hareketliliklerine Hazırlığı

Bu yüklü alımların arkasında ne olduğunu anlamaya çalışan kripto analistleri, yakın dönemde güçlü pozitif fiyat hareketlerinin habercisi olabileceğini düşünüyor.

SEC’in Ripple ile olan dava duruşmasında tutum değişikliğine gitmesi, XRP fiyatının 0,6 doların üzerine çıkabileceğine işaret ediyor. Shiba Inu için de benzer bir yükseliş öngörülüyor. Öne çıkan analist Michael van de Poppe, SHIB’nin önümüzdeki haftalarda 0,000013 dolara yükselebileceğini belirtti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!