Altcoin Haberleri

Pepe Coin Fiyat Tahmini – PEPE Satın Alınır mı?

pepe1
kaynak: tradingview

Pepe Coin değeri, son 24 saatte %6 azalarak $0,00000136 seviyesine indi. Bu düşüş, dünkü 0,00000150 dolarlık değeri hızla geride bıraktı.

PEPE’nin şu anki fiyatı, bir haftalık %15 ve iki haftalık %20 düşüşe işaret etse de, komik token son 30 günde %123 değer artışı yaşadı.

Bu artış, geçtiğimiz ay en iyi performans gösteren 100 kripto para arasında yer almasını sağladı, fakat son haftalarda ivme kaybı yaşandığı görülüyor.

Yine de, gelecekteki potansiyel borsa listelemeleriyle birlikte, PEPE tekrar yükselişe geçebilir ve şu anki düşük fiyatı cazip bir değer olarak görülebilir.

Pepe Coin Fiyat Tahmini: PEPE Son Düşüşlerden %10 Arttı – Alım Zamanı mı?

PEPE’nin grafiği şu an zayıf görünse de, bu durum eğlenceli token’ı uygun bir fiyata almak için fırsat sunabilir.

pepe2
kaynak: tradingview

Altcoinin göreli güç endeksi (mor), 20’ye yaklaştı ve şu anda aşırı satıldığına ve bir toparlanma yaşanması gerektiğine işaret ediyor.

PEPE’nin 30 günlük hareketli ortalaması (sarı çizgi) ve fiyatı, 200 günlük ortalamasının (mavi çizgi) oldukça altında seyrediyor. Bu durum, PEPE’nin aşırı satıldığını ve yakında düzeltme yapabileceğini gösteren bir işaret.

Ancak, teknik analiz araçları genellikle geleneksel şirketlerin hisse senetleri için tasarlanmıştır.
PEPE’nin tamamen bir mizah tokenı olması ve temel kullanım alanının bulunmaması nedeniyle, teknik göstergelerin belirli bir yöne işaret etse bile, PEPE’nin sonunun geldiğini gösteriyor olabilir.

Bu endişe, PEPE’nin destek seviyesinin (yeşil çizgi) hızla düşmesiyle daha da büyüyor. Altcoin bu sabah $0.000001375 seviyesinin altına indi.

Bu seviyenin altına inmesi, özellikle PEPE’nin fiyatını destekleyecek haberlerin kısıtlı olması nedeniyle, önümüzdeki birkaç gün içinde daha fazla düşüş yaşanabileceğini gösteriyor.

Son haftalarda, PEPE’nin değeri, Binance, BitMart, KuCoin ve OKX gibi çeşitli borsalarda listelenmesiyle arttı.

Şu anda, yeni listelemeler durmuş görünüyor, ancak PEPE’nin küçük bir topluluğu, Coinbase’in tokenı listelemesini talep ediyor.

Coinbase listelemesi muhtemelen zorlu bir süreç olsa da, eğer borsa PEPE’yi listelerse, PEPE’nin önemli ölçüde yükselmesi mümkün.

Aynı durum, PEPE rallisine henüz katılmamış olan Robinhood gibi büyük ticaret platformları için de geçerli.

Ancak, yeni listelemeler olmadıkça, PEPE’nin nasıl büyük bir ralli yapabileceğini öngörmek zor.
Shiba Inu gibi bir ekosistem geliştirme çabası yok ve görünüşe göre balinalar geçen hafta içinde token’ı almak yerine çoğunlukla satıyorlar.

Bu durumda, şu an düşük fiyatlı olsa bile, daha fazla düşme riski bulunmaktadır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!