ALTCOİN

Az Bilinen Altcoin, Binance’de Listelendikten Sonra Patladı!

Az bilinen altcoin, büyük bir kripto para borsasında sürpriz bir listelemenin ardından üç basamaklı yüzde puanlarla yükseldi.

Oyun ve takas edilemez token (NFT) platformu Gala Games, GALA’nın faydalı tokeni, 0.02 dolardan yaklaşık %250 artarak sadece 24 saat içinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.07 dolara ulaştı.

Altcoin’in gidişatı

GALA, 379 milyon doların üzerinde bir piyasa değerine sahip ve CoinGecko’ya göre 181. sıradaki madeni para.

az bilinen altcoin, binance'de listelendikten sonra patladı!
az bilinen altcoin, binance'de listelendikten sonra patladı! 1

GALA altcoin, oyun ekosisteminde oyun içi öğeleri ve NFT’leri satın almak için bir değişim aracı olarak kullanılan Ethereum blok zincirine dayanmaktadır. 

Proje ayrıca, platformun oyunlarından birinde en iyi 100 oyuncuyu ödüllendirmek için GALA’yı kullanıyor.

Oyun geliştiricisi Zynga’nın kurucularından olan Gala Games CEO’su Eric Schiermeyer, blockchain oyunlarının internetin bir sonraki aşaması olduğunu söylüyor .

“Mülkiyete dokunan her şey burada olanlardan etkilenecek. Sanat, müzik ve dijital hayatı olan her şey bundan etkilenecek. Sahip olduğunuzu sandığınız, ancak gerçekte sahip olmadığınız dijital olduğunu düşündüğünüz her şey, devrim yaratacak olan şeydir.”

Kripto varlığı artık özellikle Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB) ve sabit paralar BUSD ve USDT olmak üzere diğer kripto para birimlerine karşı alınıp satılabilir. 

Binance, para çekme işlemlerinin alım satım başladıktan 24 saat sonra başlayacağını söyledi.

GALA, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra bazı kazançlarından vazgeçti. Yazma sırasında, GALA 0,05 $ ile işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu