ALTCOİN

Tüccar Elliot Wainman, Bu Kripto Para Biriminin Kitlelere Taşınacağını Söyledi!

Popüler kripto tüccarı Elliot Wainman, bir tür blok zinciri projesinin kriptoyu kitlelere getiren araç olarak hizmet edeceğini düşünüyor.

Wainman, 342.000 YouTube takipçisine, piyasa hareketlerinin blockchain oyun projelerinin yaygın kripto benimsemesinin belirleyici öncüleri olduğunu gösterdiğini söyledi.

“Kripto ekosisteminden gerçekten ayrılmış olarak gördüğüm tek şey oyunlar. Çünkü bir oyun oynadığınızda ve asıl oyundan keyif aldığınızda, bunun içsel bir değeri vardır.”

Wainman kanıt olarak, blok zinciri tabanlı ticaret ve savaş oyunu Axie Infinity’nin sektör çapında bir ayı piyasasının ortasındaki “şaşırtıcı büyümesine” işaret ediyor.

bt 2
Tüccar Elliot Wainman, Bu Kripto Para Biriminin Kitlelere Taşınacağını Söyledi! 1

CoinGecko’ya göre, Axie Infinity’nin yönetim tokeni AXS, yazı yazılırken 25.07 dolardan işlem görüyor ve son 30 gün içinde %497.6 gibi büyük bir artış gösterdi.

Tüccar, fiyat artışını yutturmaca yerine saf kullanıcı büyümesine bağlıyor.

“Axie Infinity ve diğer karşılığı olan Pürüzsüz Aşk İksiri, Axie Infinity ekosisteminin bir parçasıdır… Axie Infinity ekosisteminin işlem pazarında 27 milyon dolarlık hacmi ve 24.000 aktif tüccarı ve 49.000 aktif satışı vardır. Ve bu sadece son 24 saat içinde. Çıldırmaya başlar ve son 30 güne gidersek, 132.000 tüccar ve yaklaşık 850.000 ticaret ile 344 milyon dolarlık hacme sahip olduklarını görürsünüz. Burada gördüğünüz, kullanıcılar ve kullanıcı benimsemesidir.

Bunu o kadar uzun zamandır söylüyorum ki, kullanıcılar anahtardır, çünkü kullanıcılarınız varsa, o zaman ağ büyümeniz olur ve [a] sabit sermaye arzı ile ağ büyümeniz varsa, o zaman büyük olasılıkla sahip olursunuz. varlık takdiri. Kripto ekosistemlerine değer katmanın çok, çok net bir yolu.”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!