ALTCOİNBİTCOİNBORSA

BitMEX Kurucusu Arthur Hayes’e Göre Ethereum (ETH) Yıl Sonuna Kadar Yükselebilir mi?

BitMEX’in kurucu ortağı Arthur Hayes, merakla beklenen hisse kanıtı yükseltmesine yaklaşırken, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) için ters bir hedef verdi.

Bankless ile yaptığı yeni bir röportajda, kripto emektarı, ETH için 3.000 dolarlık bir kullanım fiyatıyla çağrı seçenekleri satın aldığını söyledi.

Çağrı seçenekleri, yatırımcıların dayanak varlığı, bu durumda ETH’yi belirli bir fiyattan (3.000 $) satın almalarına izin veren sözleşmelerdir. Bir çağrı alıcısı, varlığın fiyatı arttığında, ideal olarak kullanım fiyatını aştığında kar elde eder.

Hayes şu ifadeleri kullandı;

“Şu anda Deribit’e açık faiz açısından en büyük grev [fiyat] olduğunu düşünüyorum, bu yüzden şunu söyleyebilirim… Yıl sonuna kadar 3.000 dolar diyelim…

Tabii ki Fed bu kadar aşağıyı etkileyebilir… Belki Fed bir gecede oranları %20’ye yükseltir. Bunun olacağını sanmıyorum ama günün sonunda, belirli bir miktar talep varsa ve arz bunu karşılayacak kadar orada değilse, fiyat yükselir ve maliyetinin önemi yoktur. dolar %4 veya iki veya %25’tir.

Bu yüzden ticareti seviyorum çünkü bir çok kripto paranın olduğu doların likidite kısıtlamasıyla ilgili yapacak bir şey yok, bu küresel rezerv para biriminde bir likidite oyunu çünkü isyan ettiğimiz sistem bu.”

ethereum-bitmex
bitmex kurucusu arthur hayes'e göre ethereum (eth) yıl sonuna kadar yükselebilir mi? 1

Hayes, birleşmeye doğru ilerlerken piyasa değerine göre ikinci en büyük blok zincirinde genel olarak yükselişini sürdürdü ve geçen hafta Ethereum’un büyük yükseltmesinin bir iş kanıtı çatalının ortaya çıkması durumunda “ücretsiz para” ticaret fırsatına yol açabileceğini söyledi.

“İlginç olduğu için benim gibi takas etmek isteyenler olabilir. Ve sıfırın üzerinde bir değeri varsa, sadece bedava paradır…

Bitcoin Cash ve diğer bazılarının benzer bir analizine sahip olabileceğinizi düşünüyorum – 2017’de blok boyutu tartışmasından bahsederken meydana gelen tüm farklı Bitcoin çatallarına geri dönün. Bunlardan kaçı gerçekten çok başarılı oldu? Peki, o dönemden itibaren yerini alması beklenen varlığa, Bitcoin’e karşı bir fiyat performansında mı? Ve cevap hiçbiri değil çünkü kullanıcılar umursamıyor…

Çalışma paralarının bir kanıtını alırsam, onları çok uygun bir zamanda satmaya çalışacağım. Belki de çıktıkları an böyledir. Belki değil. Bilmiyorum. Farklı borsalarda işlem yaptıkları hashrate bağlıdır.

Bu çok ilginç bir ticaret fırsatı ve sadece hazır olduğunuzdan ve gitmeye hazır olduğunuzdan emin olmak ve türevlere ve noktaya bakmak [anahtardır]. Bunun olduğunu varsayarsak her yerde yanlış fiyatlandırma olacak.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!