Altcoin AnalizleriBitcoin Analizleri

DonAlt, Bitcoin ve Litecoin’e İlişkin Görüşlerini Güncelledi!

Kasım ayında dip seviyeden Bitcoin satın alan bir kripto analisti, lider kripto para biriminin önündeki yola ilişkin görüşlerini güncelledi.

DonAlt, Twitter takipçilerine BTC’nin bir yol ayrımında olduğunu söyledi.

Bitcoin direnç hattının üzerinde kalırsa boğa yaşayabilir

DonAlt, BTC’nin daha yükseğe çıkabilmesi için iyi kurulmuş bir destek ve direnç hattının üzerinde kalması gerektiğini söylüyor.

Bitcoin 22.540$’ın üzerinde bir fiyat tutturabilirse, yatırımcı önümüzdeki yolun daha yüksek olduğunu söyledi.

Ancak BTC bu çizginin altında kapanırsa, 21.100 $’a düşme olasılığı ile daha fazla aşağı yönlü mağaza olduğuna inanıyor.

“BTC – 22540$’dan yüksek olduğunu varsayarsak -> yukarı. 22540$’dan az -> 21100$.”

bitcoin analiz
Kaynak: DonAlt/Twitter

Bitcoin haberin yazıldığı anda 22.984 $ seviyesinde ve son 24 saatte %0,28 artış gösterdi. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Litecoin güçlü bir yükseliş gösteriyor

DonAlt ayrıca Kasım ayında yaklaşık 55$’lık dip seviyesinden satın aldığı Litecoin hakkındaki görüşlerini de güncelledi.

LTC’nin en sevdiği formasyonlardan birini sergilediğini söyledi, günlük grafikte neredeyse hiç geri çekilme olmadan yavaş ve güçlü bir yükseliş görüyor.

telegram 12

“Uzun zamandır gördüğüm en güzel yükseliş. Ne kadar uzun yürürse, büyük final o kadar büyük olur.”

litecoin analiz
Kaynak: DonAlt/Twitter

DonAlt, pozisyonunu korumayı veya 130 dolar civarında LTC ticareti yapmayı düşünüp düşünmeyeceği sorulduğunda, oraya gelene kadar bilemeyeceğini söyledi.

Ancak yatırımcı, altcoinin ne kadar yükselebileceği konusunda uzun vadeli bir görüşe sahip.

“Şu anda 300 civarında satış var ve başka bir şey yok. Oraya ulaştığımızda göreceğim ama büyük olasılıkla 130$’da hiçbir şey yapmayacağım.”

LTC haberin yazıldığı anda 99,10$ seviyesinde ve son 24 saatte %2 artış gösterdi. LTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!