ALTCOİN

GTA 6 Kripto Para Dallarında Ödüller Alarak Gelebilir!

2021 05 20 15.14.49

Dünyanın en büyük video oyunu üreticilerinden biri olan Rockstar Games’in Grand Theft Auto serisindeki en yeni ürünü, kripto para yatırımcılarını sevindiren bir özellik getirebilir. Grand Theft Auto 6’nın detayları netlik kazanmasa da 3 Haziran’da yapılan bir tweette kripto para ödülleri alacağı vurgulanmıştı.

GTA 6’Ya Oyun İçi Kripto Para Ödülleri Geliyor

Oyunla ilgili önemli sızıntıları paylaşmasıyla tanınan Tom Henderson, oyunda farklı kripto para ödüllerinin olacağını duyurdu. Henderson, görevi tamamlayan kişilerin oyun içi para birimi veya itibari para birimi yerine kripto para birimi alabileceğini duyduğunu ve bunun sektör için iyi bir fırsat olduğuna inandığını söyledi.

Henderson, oyunda verilen kripto paraya “Bitcoin” denilmeyeceğini, ancak oyundaki görevleri tamamlayan kişilere kripto para birimini sağlayacağını duyduğunu vurguladı. Hisse senedi opsiyonlarının da oyuna döneceğini ifade eden Henderson, oyunu oynayan kişilerin yatırım deneyimi kazanabileceğini de ima etti. GTA 6’nın bunu doğru bir şekilde başarması durumunda çok haklı olduğunu belirten Henderson, bu durumun sektör için çok büyük bir gelişme olduğuna işaret ediyor.

1200x627 gta 6 ne zaman cikacak iste gta 6 sistem gereksinimleri 1585185623760
GTA 6 Kripto Para Dallarında Ödüller Alarak Gelebilir! 1

Ünlü isim yaptığı açıklamada, söz konusu kripto paranın oyun içinde bir kripto para olduğunu vurguladı. Yani oyunda kazanılan kripto para sadece oyunda kullanılabilir. Bunun sektör için önemi, yeni nesil için bir kripto para eğitimi olarak ifade edilebilir. Önümüzdeki birkaç yıl içinde, kripto para birimleriyle büyüyen neslin Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini sahtekarlık olarak görmesi pek olası değil.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!