ALTCOİNYORUM/ANALİZ

Trader Tyler Swope’a Göre Piyasa Hareketlenirken Aşırı Hızlı Yükselecek En İyi 10 Kripto Varlığı Hangileri?

Kripto analisti Tyler Swope, volatilitenin kripto piyasalarına dönmesiyle elde tutulacak en iyi 10 varlığını açıklıyor.

Yeni bir videoda Swope, 259,00 YouTube abonesine listesinde bir numaranın merkezi olmayan Oracle ağı Chainlink (LINK) olduğunu söylüyor.

chainlink satin al
Trader Tyler Swope'a Göre Piyasa Hareketlenirken Aşırı Hızlı Yükselecek En İyi 10 Kripto Varlığı Hangileri? 1

LINK, Traderların listesinin başında yer alırken, Swope, diğer altcoinlerin daha büyük kazançlar elde ettiğini öne sürerek, Ekim 2020’de kripto varlığındaki varlıklarını %40’tan bu ay sadece %24’e düşürdüğünü söylüyor.

İki numara, değiştirilemez token (NFT) projesi Alchemist (MIST). Swope, Ekim ayında MIST’i hiç kullanmadığını, ancak düşük sermayeli kripto varlığının şimdi bu portföyün %20’sini oluşturduğunu ve bu durumun değiştiğini söyledi.

Swope’un üçüncü madeni parası Bitcoin. Analiste göre, BTC sekiz ayda %229’un üzerine çıktıktan sonra önde gelen kripto para birimindeki varlıklarını %17’den %19’a çıkardı.

Dördüncüsü, Swope’un Ekim ayında 375 dolardan 2.000 doların üzerine çıktığı Ethereum. Güçlü dalgalanmaya rağmen, kripto tüccarı, ikinci en büyük kripto varlığındaki varlıklarını hafifçe azalttığını vurguluyor.

“Ancak 2021’in başındaki hype döngüsü sırasında Ether aldım ve Alchemist ve daha fazlası gibi bazı altcoinlere yatırdım. Böylece, fiyat artışına rağmen, Ethereum, portföyümün %12’sinden %11’ine gerileyerek geçen sefere göre biraz geriledi.” 

Beşinci sırada yer alan bulut tabanlı entegrasyon programı Unibright (UNI). Swope, UNI’nin son birkaç aydaki %300’ün üzerindeki rallisiyle kripto varlığının artık portföyünün %7’sini oluşturduğunu söylüyor.

Altıncı numarada, enerji sektörü için bir hizmet belirteci olan Energy Web Token (EWT) var. Swope, EWT’nin Ekim ayında 6.92 dolardan bu ay 5.20 dolara düştüğünü ve %18’lik bir devalüasyonu temsil ettiğini belirtiyor. Fiyat düşüşünün ortasında Swope, kripto tokenini hala biriktirdiğini ve şimdi varlıklarının %5’ini oluşturduğunu söylüyor.

Polkadot (DOT) projeleri için bir sanal alan olan Swope’un Kusama (KSM) listesinde yedinci sırada yer alıyor.

“16 Ekim’de Kusama 29.50 dolardan oturuyordu. Dün itibariyle, %514’lük bir artışla 181.21 dolar. Bu, portföyümün geçen seferki sadece %3’ünden bugün %5’in biraz üzerine iki puanlık bir artış sağladı.”

Sekizinci sırada yer alan, merkez bankası kavramını merkezden uzaklaştıran özerk bir ekonomi platformu olan Sora (XOR). Swope, Sora airdropundan aldığı Sora Validator Token’ı (VAL) XOR’a dönüştürerek kripto varlığındaki varlıklarını artırdığını söyledi. Ticaretle birlikte, XOR artık kripto portföyünün %3’ünü oluşturuyor.

Dokuzuncu sırada, Roket Havuzu (RPL) geliyor.

“16 Ekim, RPL 2,92 dolardı. Dün itibariyle 11,92 dolardan fiyatlandırıldı. Bu, Rocket Pool’u portföyümün sadece %2’sinden şimdi %3’e taşıyan %286’lık bir yüzde çarpanıydı.”

Sonuncusu merkezi olmayan finans (DeFi) projesi REN. Swope’a göre, REN 16 Ekim’den bu yana %11 düşüşle 0,36 dolardan 0,32 dolara düştü. Swope, düşüşün REN’i hisselerini %6’dan %1’e düşürdüğünü söylüyor.

Kaynak: dailyhodl

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!