ALTCOİN

Bu 5 Altcoin, Geniş Kripto Düzeltmesine Rağmen Bir Haftada Yüzde 100 Yükseliş Yaşadı!

Altcoin piyasalarındaki daha geniş düzeltmeye rağmen, beş kripto para birimi sadece bir hafta içinde %100 veya daha fazla fırladı. 

Listenin başında, coğrafi bir bileşenle anonim olarak veri toplayan merkezi olmayan bir cihaz ağı olan XYO Network (XYO) bulunur. CoinGecko’ya göre , 590 milyon doların üzerinde bir piyasa değerine sahip olan kripto varlığı, yedi günün en düşük seviyesi 0,013 dolardan 0,05 dolara kadar yaklaşık %285 arttı.

Altcoin ralliyi ateşledi

Sırada, açık finans için gizlilik odaklı merkezi olmayan bir blok zinciri platformu olan Oasis Network (ROSE) var. Kripto varlığı, 0.12 dolardan 0.32 dolara tırmandıktan sonra bu hafta %167’lik bir ralliyi ateşledi. Token o zamandan beri geri çekildi ve şu anda 0.26 dolardan işlem görüyor. 

altcoin
bu 5 altcoin, geniş kripto düzeltmesine rağmen bir haftada yüzde 100 yükseliş yaşadı! 1

Birlikte çalışabilir blok zinciri teknolojisi Quant (QNT) da bu hafta en iyi performans gösterenler listesinde. Kripto varlık sonra% 124 üzerinde yükseldi ralli bir yedi günlük en düşük seviyesinden $ 427,42 taze tüm zamanların en yüksek seviyesine $ 190,48.

Quant, şu anda 377.76 dolar değerinde olduğu için bazı kazançlarından vazgeçti.

Algorand (ALGO) da bir fiyat artışı görüyor. Üzerinde 10 $ milyar piyasa değeri ile merkezi olmayan finans dijital varlık (Defi) yükseldi sadece bir haftada% 102 lik bir artış işaretleme, $ 2.41 bir yüksek seviyesine $ 1.19 yedi günlük en düşük seviyesinden.

Yedi gün içinde değerini ikiye katladıktan sonra bile, ALGO hala tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.56 dolardan aşağıda.

Bu hafta büyük bir ralli gören beşinci altcoin, yapay zeka tarafından işletilen blok zinciri projesi Velas’ın (VLX) tokenidir. 0,09 dolardan düşük olan kripto varlığı , bir haftada %100 kazançları temsil eden 0,18 dolara yükseldi.

Yazma sırasında, VLX 0.12 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu