Altcoin Haberleri

Analist Michaël van de Poppe’ye göre Ethereum, Binance Coin ve Fantom için Yükseliş Devam Edecek!

Popüler bir analist, kripto pazarlarını çevreleyen kasvetli duygulara rağmen, üç altcoinin kısa vadeli beklentileri konusunda iyimser.

Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH), önemli bir düşük zaman dilimi desteğini geri aldıktan sonra hızlı bir ralli için hazır göründüğünü söyledi.

“Ethereum’un 1.100 doları aşması gerekiyor ve sonra 1.250 doları hedefleyebiliriz.”

fw0i2hoxgaifkhp kriptoup
kaynak: van de poppe/twitter

Yazma sırasında, Ethereum , yıllık en düşük seviyesi olan 897 $ ‘dan %27 artışla 1.145 $ için el değiştiriyor.

Sıradaki Binance Coin (BNB), kripto borsası Binance’in yardımcı belirteci. Van de Poppe’ye göre, BNB yükselişin devamı için hazırlanıyor gibi görünüyor.

“Bunu daha önce paylaştım, burada tutulması gereken en önemli alan 215 dolar civarındaki bölgeydi. BNB için güzel bir şekilde tutuluyor, bir sonraki 240 $ veya 257 $’a devam etmesini bekliyoruz. ”

fw0gwafx0aaexp1 kriptoup
kaynak: van de poppe/twitter

Yazma sırasında Binance Coin, 2022’nin en düşük seviyesi olan 186$’dan yaklaşık %25 artışla 231.71$’dan işlem görüyor.

Van de Poppe’nin radarındaki son madeni para, merkezi olmayan uygulamalar için tasarlanmış bir akıllı sözleşme platformu olan Fantom’dur (FTM). Kripto strateji uzmanına göre, FTM’nin yükseliş momentumunu sürdürmek için önemli bir destek alanını geri almasını istiyor.

“Bunun kritik seviyeyi değiştirmesi gerekiyor: FTM. Her halükarda iyi görünüyor, ancak 0,26 doları çevirmek, muhtemelen yeni zirvelere yükselişin devam etmesini tetikler.”

telegram 12
fw09xvfwaacbgxk kriptoup
kaynak: van de poppe/twitter

Van de Poppe’nin grafiğine bakıldığında, 0,26 doların üzerindeki bir hareket, FTM için 0,29 dolara bir ralliyi tetikleyebilir. Yazının yazıldığı sırada Fantom, 24 saat içinde %3’ün üzerinde bir düşüşle ancak bu yılın en düşük seviyesi olan 0.199$’dan %22’nin üzerinde bir artışla 0.257$ değerinde.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!