Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Mark Cuban Kriptoda ‘Gerçekten Boğa’ Olduğunu Söyledi!

Milyarder Mark Cuban, devam eden ayı piyasasına rağmen kripto konusunda hala yükselişte olduğunu söylüyor.

Cuban, Forbes ile yaptığı yeni bir röportajda, kripto sektörünü 1990’larda, artık yaygın olan teknolojinin kullanımının zor olduğu ve ana akım tüketiciler tarafından görmezden gelindiği ilk akış günleriyle karşılaştırıyor.

mark-cuban

Girişimci, ana akım tüketicilerin akışı normal olarak görmelerinin yaklaşık 20 yıl sürdüğünü belirtiyor.

“Kripto ile buna çok benziyor. Erken ‘güçlük’ aşamalarındayız. Şimdi, kriptonun en eskisi – Bitcoin veya her neyse, başlangıcına karar vermek istiyorsanız – yaklaşık 12 yıl oldu. Ancak akıllı sözleşmeli uygulamalar açısından, bu çoğunlukla yalnızca 2017’dir. Ve böylece gerçekten sadece beş yılı geride bıraktık.

Bu yüzden hala kripto konusunda gerçekten iyimserim. Tıpkı spor ve haberlerle ses akışı yapmak gibi bazı erken kazanımlarımız oldu. Şimdi kripto ile DeFi (merkezi olmayan finans) var ve para transferiniz ve diğer bazı uygulamalarınız var, ancak annenizin ‘Tamam, bir cüzdan almamız gerekiyor çünkü buna ihtiyacım var’ dediği ana akım uygulamalarınız olmadı. A, B veya C yapın.’ DeFi, NFT’ler (karşılaştırılamaz tokenler) ve para transferi oldu. Ve bu yüzden şu an biraz sıkıcı. Bir sonraki başvuru turunu bekliyoruz ve bunlar üzerinde çalışan birçok insan var.”

Cuban, internetin de ilk iPhone’un piyasaya sürüldüğü 1995’ten 2007’ye kadar durgun bir dönem geçirdiğini belirtiyor. Sonra mobil uygulamalar patladı ve internet bir sürü yeni fonksiyona genişledi.

Milyarder, sektörü ana akım haline getirecek kripto projelerine yatırım yapmak istediğini söylüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!