Altcoin HaberleriKripto Para Rehberi

Theta Network (THETA) Nedir?


Theta Network (THETA) Coin dijital para borsasında yer alan kripto para birimidir. Kurulan alt yapısı eşler arası temeline özgü çalışma prensibine dayalıdır. Bant genişliği sayesinde bilgi işlem kaynaklarına yönelik hizmet sunar.
Merkeziyetsiz bir çalışma sisteminde yer alır. Bu sayede akıllı sözleşmeler bakımından otomatik sistemde ilerlediği bilinir. Sanal olarak benimsenen dijital dünyanın en yoğun kullanılan seçenekleri arasındadır. Ayrıca medya içerikleri bakımından oluşturulmuş olan bir ağ seçeneği olarak dikkat çeker.

Theta ağı içinde yer alan ağlar için yerel token adı ise THETA olarak bilinmektedir. Guardian isimli koruyucu ağıda bulunan Theta oldukça güvenlidir. Nasıl ki internet ortamında yer alan verileriniz saklanıp korunuyorsa Theta ağıda aynı sistemde hizmet sunmaktadır. Fakat genel bakımdan kullanıldığı alan merkeziyetsiz borsa istemi olup kripto para birimi olmasıdır. Bu yüzden dijital borsaya yönelik inceleme yapılması gerekir.

Theta Network (THETA) Nedir?

Theta Network (THETA) Coin nedir sorusu kripto para birimlerinden biri olup dijital para borsasındaki seçeneklerdendir diye yanıtlandırılabilir. Veri dağıtımlarına yönelik hizmet sağlayan theta aynı zamanda video akışlarındaki alt taban ağı olarak bilinir.
Bu açıdan düşünüldüğünde düşük maliyetli ve masrafsız işler bütünlüğü öne çıkmaktadır. Özellikle küresel ölçekli web sitelerini ele aldığınız vakit Theta ağının demokratik yapısını da açığa çıkartmış oluruz. Çünkü konumlandırılan her veri en yakın sunucuya erişim sağlatmaktadır. Uzak sunucular için bu durum kimi zaman maliyetli bir hale gelmektedir. Bu nedenle oluşan engele yönelik entegre görevi gördüğünü belirtmek mümkündür.

Her kullanıcının sağlıklı bir şekilde internetten faydalanması Theta ağı ile sağlanmaktadır. Kurucusu ve bağlantılı çalışmalar yapan Jieyi Long tarafından uygulamaya alınmış bir sistemdir. 2018 yılında 20 milyon token ile piyasaya sürülmüştür. Bu sayede hızla yükselmiş olan kripto seçeneklerinden biri olarak düşünülmektedir.

theta network (theta) nedir?

Theta Network (THETA) Avantajları

Theta Network (THETA) Coin avantajları fazla olan bir para birimidir. Yayıncı ve izleyici kişinin kar amaçlı kullanmasını sağlayan bir sistem ağıdır. Merkeziyetsiz olması ve açık kaynaklı olması sayesinde her kullanıcıya hitap eder. Genel avantajları ise şu şekilde sıralanır.

  • lecek vaat eden kripto para seçeneği olması
  • Video akışlarında güvenli ağ sistemi bulunması
  • İzleyici ve yayıncılara aynı anda kazanç sağlatması
  • Hızlı işlem yapılabilmesi
  • Ölçeklenebilir olması
  • Ödül sistemi bulunması


Yukarıda belirtilen avantajlar Theta için genel özellik sayılır. Merkezi yapıların video işlemlerinde ve özellikle yönlendirme kapsamında sorunlar yaşaması mümkündür. Theta ağı bu sorunları çözmeye yönelik hizmet sunar. Bu konudaki entegre görevi oldukça önemli rol oynar.

Theta Network (THETA) Geleceği

Theta Coin geleceği oldukça güven vaat edenler arasındadır. Yönetişim işlemlerinin tamamı kullanıcı katılımcılardan sağlanır. Birçok sistem ve platformda ödül sistemi mevcut durumdadır. Yatırım amaçlı değerlendirilecek kripto para seçeneği farklı platformlarda da kullanılmaktadır.
Özellikle video izleme veya yayınlama kapsamında kullanıcılara çok önemli meblağlar kazandırdığını bilinir. Genel bakımdan ileriye dönük yatırım yapmak açısından Theta ağından çok yönlü yararlanılması mümkündür.
Dijital bir dünyanın hâkimiyet kurduğu dönemde potansiyel daha fazla yükselmiştir. Alım-satım işlemlerinin korunaklı olmasından dolayı her daim tercih edilmesi gereken bir seçenek sayılır. Ayrıca yatırımlardaki kazanç potansiyeli anlık şekilde görüntülenebilen durumdadır.

Theta Network (THETA) Grafiği

Theta Network (THETA) Coin grafiği diğer kripto para seçeneklerinde olduğu gibi değişkendir. Bu ağ üzerinden günlük işlem hacmi oldukça yüksektir. Theta network oldukça işlevseldir. Bu nedenle Theta ağına tek bir açıdan bakmamak gerekir. Kullanıcıların ve yatırımcıların sürekli kazanç sağladığı bir alternatiftir.
Grafiklerde gösterilen değişimlerde bu konuda size öncü olmaktadır. Her bakımdan tercih yapmakta zorlanmayacağınız bir seçenek olduğu düşünülmelidir. Kripto para kullanıcıları açısından günlük grafik görselini incelemek rutin bir iş sayılır. Fakat burada yer alan bilgiler geleceğe dair yapacağınız yatırımların ön adımıdır. Bu nedenle dikkatli inceleme yapılması şarttır.

Theta Network (THETA) Piyasa Değeri

Theta Network (THETA) Coin piyasa değeri sürekli değişken haldedir. Toplam arzı 1.000.000.000 ile sınırlandırılmış olan Theta oldukça kıymetli bir kripto paradır. Şu anki değeri 43.51 TL olarak bilinmektedir. Piyasa hacmi ise 0,0422 olarak bilinmektedir.
İşlem hacmi ise 1.836.245.138.38.23.80% olarak biliniyor. Bu rakamlar devamlı değiştiği için net bir şey belirtilmesi yanlış olur. Grafikteki bilgisini göz önünde tutarak düşük alıp yüksekten satarak kar etmeniz her zaman mümkündür.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!