Altcoin Haberleri

En İyi Kripto Tüccarı, Ethereum Rakibinin Rekor Seviyeye Çıkacağını Söyledi!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto para tüccarı ve analisti, bir Ethereum rakibinin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını ve başka bir altcoin’in patlayıcı bir ralli yaşayacağını tahmin ediyor.

“L1 yarışları henüz bitmedi [bence], son zamanlarda $luna’nın bir olmasıyla diğerlerine dalmaya başladı. ATH ve 70 dolar kadar [kesinlikle] masada.”

ethereum

Katman 1 blok zincirleri, kapasite ve hızı artırmak için protokol kurallarının doğrudan değiştirilebildiği merkezi olmayan ağlardır.

LUNA, yazı yazılırken 42.01 dolardan işlem görüyor.

Smart Contracter ayrıca, merkezi olmayan finans platformu Curve’un (CRV) yönetişim belirtecinin, Bitcoin (CRV/BTC) ile eşleştirildiğinde yılın çoğu için dar bir aralıkta işlem gördükten sonra “muhteşem” bir çıkış için hazır olduğunu söylüyor.

“CRV/BTC bütün bir yıldır üsleniyor, üs ne kadar uzunsa uzayda o kadar yüksek.

bu çıkış muhteşem olacak”

feb4cguucai45sl

Haftanın başlarında kripto analist , yazı yazarken 3.97 dolardan işlem gören Curve Dao Token’i satın aldığını açıkladı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!