ALTCOİNBİTCOİN

Bank of America, Dijital Varlıkların Önümüzdeki 10 Yılda Çoğu Sektörü Etkileyeceğini Düşünüyor!

Bank of America, blok zinciri teknolojisinin ve dijital varlıkların önümüzdeki 30 yıl içinde çoğu büyük endüstriyi bozma potansiyeline büyük bahis yapıyor.

Dijital varlıkların ilerleyişi

Bankadan yapılan küresel araştırmalar, mevcut düzenleyici baskılara rağmen, endüstri geliştikçe kripto ekosisteminde Bitcoin’in (BTC) ötesinde önemli bir büyüme olacağını gösteriyor.

“Potansiyel düzenleyici rüzgarlara (belki de nihayetinde arka rüzgarlar) rağmen , ana akıma girerken dijital varlık ekosistemi için uzun vadeli beklentiler konusunda iyimseriz.

Biz dijital varlık kullanım durumları arasında Bitcoin dükkanına ötesine hareket ettikçe önemli bir büyüme tahmin ürün yeniliği, düzenleyici netlik, karakterize bir sanayiye değer tezi kurumsal katılımın artmış ve ana akım kabulü.”

dijital
Bank of America, Dijital Varlıkların Önümüzdeki 10 Yılda Çoğu Sektörü Etkileyeceğini Düşünüyor! 1

Banka, kripto paranın hala önümüzdeki 30 yıl içinde gerçekleşecek bir süreç olan ana akım benimsemenin çok erken aşamalarında olduğunu iddia ediyor. Araştırma, Mayıs 2020’den bu yana 66 milyondan fazla insanın kriptoyu benimsediğini ve Haziran 2021’de toplam küresel kullanıcı sayısını kabaca 221 milyona çıkardığını vurguluyor.

Rapor, blockchain teknolojisinin büyük olasılıkla yeni şirketler yaratacağını ve aynı zamanda teknolojiye uyum sağlayamayan eski firmaları ortadan kaldıracağını belirtiyor.

“İnternete özgü merkezi olmayan yazılımlardaki teknolojik gelişmeler nedeniyle, merkezinde dağıtılmış defterler ve blok zinciri olan yeni bir ortam hızla ortaya çıkıyor. Bu yeni yazılım mimarisi üzerine inşa edilen uygulamalar, geçmiş teknolojilerden daha hızlı büyüyor gibi görünüyor.

Yeni şirketlerin ortaya çıkması muhtemel ve kötü konumlanmış şirketler piyasadan çıkacak, bazıları için önemli bir yukarı potansiyel, diğerleri için aşağı yönlü bir potansiyel yaratacak.”

Finans devi, blockchain teknolojisinin öneminin göz ardı edilemeyeceğini ve teknolojinin piyasada yerini buldukça yeni kullanım durumlarının gelip gideceğini de vurguluyor.

“Dönüştürücü blok zinciri teknolojisinin, dijital varlıkların ve henüz oluşturulmamış binlerce merkezi olmayan uygulamanın potansiyel olarak nasıl olabileceğini abartmak zor .

Mevcut pazar yapısında hızlı değişiklikler bekliyoruz – yeni kullanım durumları keşfedilecek ve diğerleri atılacak.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!